Tytus Opublikowano 25 Lutego 2008 Opublikowano 25 Lutego 2008 Witam Po sprawdzeniu bledow Vagiem pojawilo mi sie cos takiego: Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 AJ Component: Komfortgerát T9F 0617 Coding: 06986 Shop #: WSC 63351 2 Faults Found: 01562 - Right Rear Door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01562 - Right Rear Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent Wyczytalem gdzies ze moze to byc problem z czyjnikiem zamka centralnego, ktory sprawdza czy wszystkie drzwi sa domkniete (od razu dodaje ze wszystkie sie zamykaja). Dodatkowo dosc mocno rozladowuje mi sie akumulator jezeli auto stoi w garazu przez kilka dni (nie wazne czy jest mroz czy cieplo), czy moze miec to zwiazek z tym czyjnikiem? Pytam bo w poprzednim aucie czujnik FPS rozladowal mi w 3 dni caly akumulator. Co myslicie o tym?
KiniaJ Opublikowano 31 Marca 2009 Opublikowano 31 Marca 2009 Tytus, nie widze ruchu przy tym poscie, czy moze znalazles rozwizanie bo mam ten sam problem(autko rano ma problem z odpleniem, jak postoi dluzej kilka dni jest tak samo) i ten sam blad sie pojawil przy vagowaniu. Component: Komfortgerát T85 0112 Coding: 06720 Shop #: WSC 63351 Part No: 8E1959801B Component: Tőrsteuer.FS BRM 4.11 Part No: 8E1959802B Component: Tőrsteuer.BF BRM 4.11 2 Faults Found: 01562 - Right Rear Door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01562 - Right Rear Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent z gory dzieki za info
Tytus Opublikowano 1 Kwietnia 2009 Autor Opublikowano 1 Kwietnia 2009 Hej, To są błędy z modułu komfortu dotyczące problemów z domknięciem prawych tylnych drzwi. natomiast to że autko ma problemy z odpalaniem rano to na pewno nie jest związane z tymi błędami Tutaj musiała byś podjechać do jakiegoś ogarniętego mechanika, bo przyczyny tego mogą być różne poczynając od świec żarowych przez uszkodzony czujnik temperatury kończąc na wyrobionych gniazdach pompo-wtryskiwaczy. Jak będziesz na spocie możemy chwile pogadać nt.
KiniaJ Opublikowano 1 Kwietnia 2009 Opublikowano 1 Kwietnia 2009 hej, rozumiem myslalm ze to ma jakis wplyw na to ze auto ma problem z odpaleniem:) Wczoraj przy vagowaniu wyszly akurat te dwa bledy wiec myslalm ze to ma jakis wplyw. Jak wrzuce logi na forum to mysle bedzie cos wiecej wiadomo. Na spocie bylam, ale Cie nie bylo :gwizdanie: to do nastpenego
Tytus Opublikowano 1 Kwietnia 2009 Autor Opublikowano 1 Kwietnia 2009 KiniaJpamiętaj tylko że logi to nie szklana kula, która wszystko Ci powie, to tylko narzędzie, które umożliwia Ci odczyt niektórych parametrów silnika, dlatego polecam wizytę u dobrego mechanika W tą niedziele prawdopodobnie pojawię się na spocie :> to pogadamy
KiniaJ Opublikowano 1 Kwietnia 2009 Opublikowano 1 Kwietnia 2009 Tytus, dostalam syngaly ze silnik cos nierowno pracuje i ze z turbinka cos nie tak przy wizytach u mechanika, wypluwalo tez blad z 3cylindrem, ale nie bylo w sumie dokladnej diagnostyki. Dlatego te logi to taki wstep:) zeby zlapac punkt zaczepienia no i naprawic furke.
gregorypeck Opublikowano 18 Sierpnia 2010 Opublikowano 18 Sierpnia 2010 @Tytus: mam te same bledy w module komfortu udalo ci sie rozwiazac problem ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się