Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dziwny dźwiek z kratek nawiewu


hammermax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z kratek nawiewu słysze dziwny dźwiek takie jakby szumienie głownie na I stopniu ( A4 2004 listopad) do tego jak otworzę maskę to w lewym górny rogu przy tych rurkach tez słychac syczenie.

Ostatnio wymieniałem sprężarke, filtry i osuszacz. Sama klima chłodzi bardzo dobrze tylko ten dziwny szum.

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze kolega ma wszystko ok bo liść nie ma gdzie tam wpasc :gwizdanie: tym bardziej do rurek od klimy a jak masz włączony nadmuch bez klimy to jest ok?? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tak syczy to jest pewnie zawór rozprężający i tak powinno być na wł. klimie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyłączonej klimie nic nie słychac pracuje idealnie. Przed oddaniem do servisu też tak było nawet przy włączonej klimie.

Tylko tego zaworu wcześniej nie było słychać a syczy mocno nawet przy zamkniętej masce to słysze.

W warsztacie powiedzieli że to normalne ale według mnie coś jest nie tak tym bardziej że wymieniłem mnóstwo rzeczy przy tej klimie.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tak syczeć, moze wcześniej Ci już nie syczało bo miałeś mało odczynnika w klimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słychać to tylko przy wyłączaniu klimy - u mnie też jest ten dźwięk - nie ma co się nakręcać jest i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam coś od siebie: Dziś wracając do domu załączyłem ECON i przy prędkości ok. 50km/h podczas dodawania gazu zacząłem słyszeć z kratek świst powietrza, którego przedtem nie było, a przy odejmowaniu nogi z gazu świst powoli zanikał. Przedtem jeżdżąc nie zauważyłem by coś podobnego się działo. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam coś od siebie: Dziś wracając do domu załączyłem ECON i przy prędkości ok. 50km/h podczas dodawania gazu zacząłem słyszeć z kratek świst powietrza, którego przedtem nie było, a przy odejmowaniu nogi z gazu świst powoli zanikał. Przedtem jeżdżąc nie zauważyłem by coś podobnego się działo. :mysli:

Mam dokładnie to samo i już od dłuższego czasu zastanawiam się co to może byc, to jest taki delikatny gwizd jakby jakiejś mini turbinki :mysli: ma ktos jakieś pomysły co by to mogło być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...