Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iTunes Music Store nareszcie w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na razie zawartosc dosc "uboga", ale jednak jest. Ceny za utwor 0,99 Euro.

Kurs Euro wysoki, ale to i tak lepiej niz latac po sklepach.

Jak dla mnie bomba.

Opublikowano

Narazie do d.. bo u nas jest ojro, a gdzie indziej w dolarach, a przeliczaja 1:1 więc kappa ;/

Opublikowano

ja ściągam darmowe podcasty takie jak Tiesto Live, QDance - hardcore techno, Armina ASTOT, Above and Beyond i jeszcze kilka innych

jak się wejdzie do podcastów przez Itunes na kompie, na "show all" to jest full fajnych, kursy nauki języków, fotografii i etc. etc.

jak dla mnie to otwarło to "drogę mleczną" do zajebistej darmowej muzy na Iphone'a z którego korzystam w aucie jako dodatkowe źródło dźwięku[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:24_________________________________________________wustyle, co do zawartości to na kompie jest znacznie więcej rzeczy niż wyświetlane na Iphone/Ipad

Opublikowano
  • Autor

ja ściągam darmowe podcasty takie jak Tiesto Live, QDance - hardcore techno, Armina ASTOT, Above and Beyond i jeszcze kilka innych

jak się wejdzie do podcastów przez Itunes na kompie, na "show all" to jest full fajnych, kursy nauki języków, fotografii i etc. etc.

jak dla mnie to otwarło to "drogę mleczną" do zajebistej darmowej muzy na Iphone'a z którego korzystam w aucie jako dodatkowe źródło dźwięku[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:24_________________________________________________wustyle, co do zawartości to na kompie jest znacznie więcej rzeczy niż wyświetlane na Iphone/Ipad

zauwazylem

poczekam na aktualizacje iOS do 5.0 (wtorek) i kupie swoja pierwsza plyte ze sklepu

dlugo sie zastanawialem co to ma byc

wahalem sie miedzy pink floyd/U2/Metallica

ale wczoraj wpadlem na pomysl

swoja pierwsza plyte w mp3 kupie taka sama, jak pierwsza na CD, czyli "Stain" Living Colour[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 09:07_________________________________________________Mialem na swoim kompie (wstyd przyznac) 4 nielegalne albumy

Wlasnie dzis polecialy do kosza

Kupilem swoja pierwsza plyte w mp3 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.