Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcem zalozyc jakis delikatny spoilerek na klape.Mysle tez o blendzie na tylnia szybke.Tyl jest troche zmodyfikowany wiec wrzuce fotke zebyscie mogli polukac wzrokowo.Prosilbym o podanie jakis fajnych stron, linkow itd.

fa9d744d22647385.jpg

Opublikowano

popatrz na

www.audizine.com (Poziek dzieki :wink4:)

tam jest dzial ze zdjeciami wlascicieli aut

a ze to strona stricte niemiecka to powinienes znalezc ladnie, delikatnie stuningowane audiczki

Opublikowano

a ja Ci powiem,zapomnij o jakimkolwiek spojlerze,czy lotce!!! :wallbash: Sciagnij ten okropny tylni zderzak i progi :sick3: Wyrzuc jak najdalej te kominy bo nie pasuja do tego auta. To jest najgorzej zwiesniaczone audi :a4fan: jakie kiedykolwiek widzialem :doh1:

PS. Bez urazy :gwizdanie:

Opublikowano

Te, puchatek '-)

przyganial kociol co? :wink4:

Opublikowano

wystyle ,no ale powiedz sam!!!! czy tan zderzak i kominy pasuja do tego autka????? A gdzie jeszcze spojler na klapie czy lotka :wallbash:

Opublikowano

nie pasuja

przypominam tylko Twoje poczatki na forum

strasznie agresywny mezczyzna z Ciebie :wink4:

Opublikowano

ciagle sie ucze nowej marki :naughty: Zobacz na moj podpis!!!!! :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 21:12 _________________________________________________absolutnie nie jestem agresywny :no::tonguemad:

Opublikowano

widze Twoj podpis i zastanawiam sie dlaczego piszesz Ty a nie zona :wink4:

koniec OT

Opublikowano

kolega poprosil o linki a nie o rady co zrobic ze swoja audi - puchatek27

a ze audi jest agro ... fakt, ale to nie dzial moja a4 zeby mu radzic co ma zrobic z tymi rynnami

Opublikowano

ok ,sorry

PS. ja jestem sponsorem tego samochodu,moja zona tylko nim jezdzi :tongue4:

Opublikowano

Dobry tekst :polew: ale tak poważnie to końcówki naprawdę wielkie :) nie pasują :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Wiedzialem ze zaraz bedzie kolowrotek z wypowiedzi no ale ja tylko potrzebuje jakis linkow albo stron a z autkiem to wiadomo...kazdy robi to co chce i jak kiedys ktos powiedzial na forum...o gustach sie nie dyskutuje :evil:

P.S: mi sie podoba wszystko w mojej Niunce...

Opublikowano

wiec zobacz link, ktory Ci podalem

Opublikowano
  • Autor

Co do blendy kolega Nowak_zg juz rozjasnil mi sytuacje...teraz poszukam jakiegos fajnego spoilerka :decayed:

Opublikowano

Mam blendę tylko że to pewnie laminat jest i nie wiem jak będzie pasować :)

http://moto.allegro.pl/item316700101_daszek_blenda_na_szybe_audi_a4_sedan_.html

http://moto.allegro.pl/item318775085_audi_a4_b5_94_01r_blenda_spojler_dachowy_x_tuning.html[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 21:51 _________________________________________________Tu masz lotkę z ABS-u kupowałem u tego goscia jest oki :th:

http://moto.allegro.pl/item313337119_spoiler_lotka_audi_a4_b5_z_abs_u_nowy_jakosc.html

Opublikowano

micek z jednej strony jak juz robisz auto na maxa to i pasuje jakis mega spojlerek. Ale z drugiej strony jest to paskudne.. :thumbdown:

Najlepszy by byl ten malutki, ale znowu nie pasuje do takiej wizji autka..

A moze daruj sobie spojlerek..? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie...dzieki MŁODY-AUDI... :th: o takim czyms myslalem...

P.S: Jezeli ktos znajdzie jeszcze cos ciekawego zarzucajcie smialo :)[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 22:01 _________________________________________________Wydaje mi sie ze ten co przeslal mi MŁODY-AUDI bedzie idealnie pasowal :naughty:

Opublikowano

micek ktory..? bo podal 2.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ten z linku do lotki z ABS-U...Jak myslisz ykk ? przypasi? wydaje mi sie ze z caloscia bedzie komponowac sie dosc fajnie... :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.