Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...


micek

Rekomendowane odpowiedzi

Chcem zalozyc jakis delikatny spoilerek na klape.Mysle tez o blendzie na tylnia szybke.Tyl jest troche zmodyfikowany wiec wrzuce fotke zebyscie mogli polukac wzrokowo.Prosilbym o podanie jakis fajnych stron, linkow itd.

fa9d744d22647385.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

a ja Ci powiem,zapomnij o jakimkolwiek spojlerze,czy lotce!!! :wallbash: Sciagnij ten okropny tylni zderzak i progi :sick3: Wyrzuc jak najdalej te kominy bo nie pasuja do tego auta. To jest najgorzej zwiesniaczone audi :a4fan: jakie kiedykolwiek widzialem :doh1:

PS. Bez urazy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

ciagle sie ucze nowej marki :naughty: Zobacz na moj podpis!!!!! :naughty:[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 21:12 _________________________________________________absolutnie nie jestem agresywny :no::tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega poprosil o linki a nie o rady co zrobic ze swoja audi - puchatek27

a ze audi jest agro ... fakt, ale to nie dzial moja a4 zeby mu radzic co ma zrobic z tymi rynnami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst :polew: ale tak poważnie to końcówki naprawdę wielkie :) nie pasują :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze zaraz bedzie kolowrotek z wypowiedzi no ale ja tylko potrzebuje jakis linkow albo stron a z autkiem to wiadomo...kazdy robi to co chce i jak kiedys ktos powiedzial na forum...o gustach sie nie dyskutuje :evil:

P.S: mi sie podoba wszystko w mojej Niunce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam blendę tylko że to pewnie laminat jest i nie wiem jak będzie pasować :)

http://moto.allegro.pl/item316700101_daszek_blenda_na_szybe_audi_a4_sedan_.html

http://moto.allegro.pl/item318775085_audi_a4_b5_94_01r_blenda_spojler_dachowy_x_tuning.html[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 21:51 _________________________________________________Tu masz lotkę z ABS-u kupowałem u tego goscia jest oki :th:

http://moto.allegro.pl/item313337119_spoiler_lotka_audi_a4_b5_z_abs_u_nowy_jakosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micek z jednej strony jak juz robisz auto na maxa to i pasuje jakis mega spojlerek. Ale z drugiej strony jest to paskudne.. :thumbdown:

Najlepszy by byl ten malutki, ale znowu nie pasuje do takiej wizji autka..

A moze daruj sobie spojlerek..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie...dzieki MŁODY-AUDI... :th: o takim czyms myslalem...

P.S: Jezeli ktos znajdzie jeszcze cos ciekawego zarzucajcie smialo :)[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 22:01 _________________________________________________Wydaje mi sie ze ten co przeslal mi MŁODY-AUDI bedzie idealnie pasowal :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...