Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Prosba o wycne kosztu naprawy


Paramedic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie,

Na wstepie powiem że szukam A4 za neiwielkei pienądze model B6, udało mi się coś znaleźć a konkretnie to http://otomoto.pl/audi-a4-C20817646.html

Samochód wymaga troche poprawek lakierniczo-blacharskich, udało mi sie jeszcze cene zbić wyjściową za kwotę mnei zadwalajacą, teraz mam pytanie bo z uszkodzeń to tak:

- Obrysowany tylni i przedni zderzak (rzecz nie wymagająca natychmiastowej interwencji)

- 4 pryszcze rdzy, śa to ogniska o średnicy hm gdzieś z 2-3 cm , jeden iekszy o około 4cm, wszystkie pryszcze znajdją się na błotnikach proporcjonalnie po jeden na każdy błotnik :D

- mały wgniot po kontakcie ze znakiem na lewym tylnim błotniku, lakier spekał, i jst to do klepania, średnica uszkodzenia to z 5-6cm

- zegar temperatury silnika nie działa poprawnie, tzn gdy silnik jest wylaczony to pokazuje 90 st. a gdy sie go odpali to pokazuje 130 st., pan był w ASO i sprawdzali termostaty i czujniki i okazało się to własnie winą zegara,

- urwany zawias od schowka od strony pasażera

Pytanie za ilę mógłbym to naprawić? I czym mam pewność że pryszcze predko nie wyjda?

PS dodam że najbardziej to zależało by mi na tych pryszczach, reszta moze poczekać.

Z moich opini samochód bardzo dobrze utrzymany technicznie, silnik zapala prawidłowo, obroty nie falują, żadnych wycieków, rozrząd, oleje, filtry wymienone w lipcu tego roku, ubezpieczenie do 09.2012, powód sprzedazy: Pan zakupił już nowy samochód z salonu, żona ma swój więc tego sprzedają, dodam równez że nei jest to żaden mechanik, handlarz, os prywatna, Miły, grzeczny, nei prubuje wciskać kitu ani zachwalać, samochód uzytkował od 2005 roku i nei miał z tym silnikiem żadncyh problemów a przejechał nim blisko 230kkm (zakupił z przebiegiem 35kkm), książka serwisowa prowadzoan od A do Z tylko i wylącznie w serwisie ASO, od 2005 roku ASO Audi Opole który zreszta już 2 razy rozrzad w niej wymieniał)

Z góry dzięki za pomoc :)

Aha i sorki za błedy ale szybko pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem tak nie patrz na pierdoly blachartskie. Jesli auto nie mialo wiekszego dzwona, a sa to kosmetyczne rzeczy, to w kazdym aucie cos takiego sie znajdzie. Nie jest to nowe auto ani z salonu zeby blacharka bula idealna. Jak wiesz, ze auto technicznie sprawne i serwisy ma porobione to bierz i sie nie zastanawiaj. Jak juz wstepnie cene zbiles to zadzwon do kolesia i powiedz mu ze wezmiesz i podaj mu jeszcze troche nizsza cene niz wstepnie sie dogadales i ze za ta cene przyjezdzasz i bierzesz od reki :wink4: i poczekaj na jego reakcje, niech sie zastanowi i pierwszy Ci odpowie :cool1: Napewno sie zgodzi bo ciezko dzisiaj auto sprzedac :decayed:

Co do tych pryszczy to bym sie az tak bardzo nie spieszyl, najwazniejsze zeby technicznie auto bylo git. A takie pierdoly to mozesz z czasem sobie porobic :good:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 12:51_________________________________________________Napisz czy kupiles autko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp :)

Dzisiaj wieczorem bedzie jeszcze debata i narada i jak cos to jutro po autko jadę :)

Technicznie jestem jego pewien, przebiegu również, ale chciałbym wiedzieć ile musze szykować mniej więcej na te ogniska rdzy żeby dziury mi sie nie porobiły :decayed: No i czy wogole zrobi sie to tak żeby ślady nie zostały? Bo wydaje mi sie że farbę z idealnym kolorem bedzie cięzko dobrać... aczkolwiek sie na tym nei znam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ktoś był szybszy... a już byłem zdecydowany :beksa:

:closed:

Pewnie za jakis czas to autko bedzie wystawione jako stan idealny i bezwypadkowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...