Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Problem z chipem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jaki pan marek podpowiedz kolego bo naprawde męczy mnie to dymienie bo to obciach

Opublikowano

ostatnie urzadzenie z wstawiona plytka jakie widzialem, to byl kolorowy telewizor, kiedy Polska przechodzila na system PAL

i bylo to naprawde baaaaaardzo dawno temu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a słuchajcie ja juz mam troszke naganiane kilometrów bo mam 330000 tys to moze lepiej wywalic to? bo moze juz nie byc sensu wgrywac nowy program jak uwazacie?

Opublikowano

jaki pan marek podpowiedz kolego bo naprawde męczy mnie to dymienie bo to obciach

Marek Staszewski

w Lublinie otworzono wlasnie oddzial Masters Tuning

(jesli Poziek mial na mysli wlasnie Jego)

Opublikowano

jaki pan marek podpowiedz kolego bo naprawde męczy mnie to dymienie bo to obciach

Ja tam bym sie martwił bardziej o Silnik niz o dym :evil:
Opublikowano

a słuchajcie ja juz mam troszke naganiane kilometrów bo mam 330000 tys to moze lepiej wywalic to? bo moze juz nie byc sensu wgrywac nowy program jak uwazacie?

wszystko zalezy od stanu silnika

Opublikowano

ostatnie urzadzenie z wstawiona plytka jakie widzialem, to byl kolorowy telewizor, kiedy P :wink4: :wink4: :wink4:olska przechodzila na system PAL

i bylo to naprawde baaaaaardzo dawno temu :wink4:

jaki to ma sens?w niczym nie pomagasz takim postem ,wylacznie zasmiecasz , przez takie posty lipnie sie czyta wiekszosc temato :thumbdown:
Opublikowano

obrazuje tylko koledze jaroquattro sens wstawiania czegokolwiek gdziekolwiek

taka operacja predzej czy pozniej konczy sie usunieciem protezy

albo zaorac ECU i wgrac nowy program, albo zostawic serie

Opublikowano
  • Autor

a jaka jest cena wgrania przyzwoitego programu? i o ile tak bezpiecznie moge podniesc moc?

Opublikowano

jaki pan marek podpowiedz kolego bo naprawde męczy mnie to dymienie bo to obciach

Marek Staszewski

w Lublinie otworzono wlasnie oddzial Masters Tuning

(jesli Poziek mial na mysli wlasnie Jego)

Nie o Pana Marka mi chodziło... :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

poziek no powiedz o kogo ci chodzi kto jest w lbn taki dobry chodzi ci moze o wyrzykowskiego?

Opublikowano

chodzi im o CTV nick taki z forum masz tel w jego profilu zadzwon do niego...to jest oddzial mastersa w Lublinie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.