Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAE] Nadeszło Pandamonium w A4


MultiPanda69

Rekomendowane odpowiedzi

Autko mam już dłuuuugo, więc coś mogę pokazać na forum :)

Przebieg na chwile obecną ok. 30 tyś km.

Z wyposażenia to każdy zobaczy co jest, a czego nie ma, ale troszkę mogę podać:

Alufelgi - 17" z oponą 245/45

Silnik 2.0 TFSi - CAEB - 211 bhp :PB98:

Automatyczna skrzynia biegów - Tiptronic

Napęd :quattro:

Klimatyzacja "3-strefowa" :JC_fan:

Skórzana tapicerka - jasna

Podgrzewane fotele przód

Coming-leaving home

Radio Symhpony ze zmieniarką na 6CD

Nagłośnienie ASS z subwooferem

Audi Music Interface z kablem pod Ipoda

Bluetooth do łączenia się z telefonem

Navi nie mam, ale mam anteny zamontowane w samochodzie oraz moduły sterujące navi.

Tempomat

Servotronic

Szyberdac

Automatycznie przyciemniane wsteczne lusterko z kompasem

Lusterka elektryczne, automatycznie przyciemniane-ustawiane-podgrzewane z funkcją pamięci

Sensor ciśnienia w ogumieniu

Sensor deszczu, zmierzchu

Domykanie szyb z pilota

Funkcja "panic" na pilocie

Więcej mi się nie chce pisać :> zobaczycie sami.

Plany:

Jeździć bezawaryjnie i bez kolizji.

Zdjąć ograniczenie prędkości. :disgust:

Może za kilka lat jak mi się będzie nudziło to alufelgi 18" + hamulce od S4 oraz podgrzewanie tylnej kanapy :kox: .

Gleba - :no: - preferuje komfort

Zdjęcia :

1.

Untitled_1.jpg

2.

25092011451.jpg

3.

25092011449_copy.jpg

4.Moje autko na dachu budynku w Gotham City :decayed:

gotham_city_roof2.jpg

Przy jakiejś okazji wrzucę lepsze zdjęcie autka z zewnątrz tzn. jak go umyję :ad:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za kilka lat jak mi się będzie nudziło to alufelgi 18

18 i bez gleby :thumbdown:

poka wiecej fotem z zewnatrz :naughty: zapowiada sie miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, (brak spryskiwaczy bi-xenonów + czerwone kierunki z tyłu :embarrassed: )

I tiptronic zamiast S-tronic'a. No i te fotele w USA, mało kto zamawia sportowe. Fajne autko, jak każde B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tiptronic zamiast S-tronic'a. No i te fotele w USA, mało kto zamawia sportowe. Fajne autko, jak każde B8.

I tak się ciesze, że TipTronic, a nie Multitronic no, a fotele są wygodne i trzymają dobrze więc nie jest źle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłbym tylko kierownicę na 3 ramienną i nakładki na pedały do automatu można fajne kupić, kierunki czerwone widziałem nawet w krajowej b8 2.0 tdi na Grochowie w W-wie :shocked: aż się zdziwiłem, może ktoś specjalnie sobie zrobił taki tune-up, ogólnie to chyba wersja premium czyli na usa standard. w lepszej dają bang olufsen, navi, kolorowy fis i inne pierdoły ale spox, ważne że quattro i 260 KM można spokojnie zrobić, czy ten czerwony FIS pokazuje chociaż teraz już w B8 chwilowe spalanie czy tylko pozostały przebieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja premium plus czyli średnia, spalania chwilowego nie wiem, chyba nie bo to auto z grudnia 2008,a tego chyba wtedy jeszcze nie było. Co do kierownicy to może pomyślę, ale wtedy już koniecznie na wersje podgrzewaną :decayed: .

A mógłbyś pokazać o jakich nakładkach myślisz? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zuzycie oleju , idzie w litrach czy ml :decayed:

Wreszcie jakas benzyna bo idzie pomyslec ze ludzie audi kupuja tylko z klekotami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zuzycie oleju , idzie w litrach czy ml :decayed:

Wreszcie jakas benzyna bo idzie pomyslec ze ludzie audi kupuja tylko z klekotami :rolleyes:

a nie jest źle z olejem, idzie w ml :> w bagażniku mam zawsze litr albo dwa na wszelki wypadek, ale jeszcze nie zdażyło mi się dolewać ( na szczęście) - do ASO na wymiane filtrów, płynów etc. jeżdże przed zimą i po zimie, a jeżdże mało bo rocznie robie ok. 10 tyś. km, więc chyba jakoś nie odczuje tego oleju :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odebralem auto w pod koniec czerwca i juz mam 10 tys :rolleyes: ale na szczescie na razie nie pije oliwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja premium plus czyli średnia, spalania chwilowego nie wiem, chyba nie bo to auto z grudnia 2008,a tego chyba wtedy jeszcze nie było. Co do kierownicy to może pomyślę, ale wtedy już koniecznie na wersje podgrzewaną :decayed: .

A mógłbyś pokazać o jakich nakładkach myślisz? :hi:

sz kurde no wlazłem na allegro ale jak na złość ani sztuki więc muszę się posiłkować eBay (takie zboczenie)

http://http://cgi.ebay.com/ebaymotors/OEM-Audi-A4-S4-RS4-B8-Chrome-Sport-Pedal-Kit-Automatic-/140594279840?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item20bc1275a0

te są dość drogie ale chyba nawet mój kolega miał oryginalne Audi OEM więc mogę zapytać jak coś czy ma do automatu i jaka cena tyle że warto jeszcze z podstopnicą kupić pod stopę to wtedy wygląda nice :good: grzana kierownica jest chyba tylko 4 ramienna, ja nie słyszałem o 3 ramiennej podgrzewanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tiptronic zamiast S-tronic'a. No i te fotele w USA, mało kto zamawia sportowe. Fajne autko, jak każde B8.

I tak się ciesze, że TipTronic, a nie Multitronic no, a fotele są wygodne i trzymają dobrze więc nie jest źle. :)

Gratulacje fury. Rzeczywiście te fotele są wygodne nawet bardzo chodź kubły trochę lepiej trzymają i wyglądają no ale nie zawsze można mieć wszystko. Dodaj wiecej fot z zewnątrz a kierunki zawsze możesz zmienić na europejskie . Ps. jak ci przegląd zatem przeszedł?:)[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 13:44_________________________________________________

ogólnie to chyba wersja premium czyli na usa standard. w lepszej dają bang olufsen, navi, kolorowy fis i inne pierdoły ?

w premium zawsze sa 17stki fele i zwykle lampy a navi jest opcjonalnie , w premium plus juz występuje Bixenon , lusterka dymione , homelink i zazwyczaj 18 fela chodz nie zawsze . w prestige jest natomiast z tego co pamiętam to w standardzie daja Bang & Olufsen , Audi side assist i inne czary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd mi przeszedł błyskawicznie :decayed: myślę, że zajął mi ok. 2 minut .

Żadnych problemów nie miałem, kiedyś dołożę zderzak+spryskiwacze na przód i ledy europejskie na tył, ale nie spieszy mi się :gwizdanie:

w prestige dają wszystko co audi wymyśliło :naughty: - może kiedyś taką wersję będę miał póki co premium plus musi wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...