Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o analizę logów dynamicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Kolega ma problem z mocą w górnym zakresie obrotów. Moc jaka auto wypluło na hamowni to 118km.

Możecie coś powiedzieć o tym aucie, co może nie domagać??

grupa 000 -> http://vaglog.rtnet.pl/artur_kukowski15_59412.html

grupa 001 -> http://vaglog.rtnet.pl/artur_kukowski15_59413.html

grupa 003 -> http://vaglog.rtnet.pl/artur_kukowski15_59414.html

grupa 004 -> http://vaglog.rtnet.pl/artur_kukowski15_59420.html

grupa 008 -> http://vaglog.rtnet.pl/artur_kukowski15_59421.html

grupa 010 -> http://vaglog.rtnet.pl/artur_kukowski15_59419.html

grupa 011 -> http://vaglog.rtnet.pl/artur_kukowski15_59422.html

PS. Logi robiłem pierwszy raz zgodnie z instrukcją...

Opublikowano

pierwsza sprawa, nie ciagnijcie tak wysoko silnika :)

pow 3,8 krpm przeplywka tnie, kiedy filtr pow wymieniany ?

reszta w miare ok

Opublikowano

coś kąt synchronizacji trochę świruje :mysli:

5krpm w TDI :blink:

Opublikowano
  • Autor

filtr powietrza jest nowy wiec może jednak przepływomierz??

a co do ciagnięcia powyzej 4,2rpm to kolega poprostu trzymał noge na ziemi :tongue4:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:29_________________________________________________

coś kąt synchronizacji trochę świruje :mysli:

5krpm w TDI :blink:

a o co chodzi z tym kątem...na której grupie to widac?? i od czego on zalezy??
Opublikowano

zróbcie kpl. logów

jak wyglądają korekcje?

może pompki są już słabe :mysli: jaki przelot ma fura i na ile % wiarygodny?

a o co chodzi z tym kątem...na której grupie to widac?? i od czego on zalezy??

grupa: 004 ostatni blok

kiedy rozrząd był zmieniany?

Opublikowano
  • Autor

fura przebieg cos około 300tys km ...rozrzad nie wiadomo...

PS. korekcje :wtf:

Opublikowano

korekcje pompowtryskiwaczy

Opublikowano

dorzuć jeszcze logi statyczne. Korekcje masz w grupie 13

Opublikowano

zacznij od przeplywomeirza wyczysc/podmien na inny

Opublikowano
  • Autor

a przepływkę można wyciągnąć i włożyć bez innych dodatkowych operacji...nic sie nie stanie jeśli np pożycze kumplowi swoją??

Opublikowano

a przepływkę można wyciągnąć i włożyć bez innych dodatkowych operacji...nic sie nie stanie jeśli np pożycze kumplowi swoją??

mozna

Opublikowano
  • Autor

a jakies inne sugestie poza przeplywką?? raczej logi wskazuja na przepływkę

Opublikowano

a jakies inne sugestie poza przeplywką?? raczej logi wskazuja na przepływkę

ja tego nie rozumiem , plan dzialania podany na tacy a Ty masz watpliwosci, to jedz do mechanika i zapłać kilka stówek ...

Opublikowano
  • Autor

spanky...spokojnie tak tez zrobimy...podmienimy przeplywke i do przodu...zobaczu sie czy auto zacznie sie zbierac ...

czyli te logi wskazuja Twoim zdaniem jednoznacznie przeplywke?? czy poprostu od tego zaczac??[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 15:55_________________________________________________up

Opublikowano

podmieniona przepływka?

Opublikowano
  • Autor

nie dzis najpozniej jutro to zrobimy...a logi robic dla porownania czy poprostu przejechac sie i różnica powinna byc wyczuwalna??

Opublikowano

no jak podmienicie to zróbcie chociaż 003;008;010;011

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

przeplywak podmieniona, auto idzie jak powinno...po niedzieli kolega podjedzie na hamownie i znowu sprwadzi moc :wink4:

Opublikowano

przeplywak podmieniona, auto idzie jak powinno...po niedzieli kolega podjedzie na hamownie i znowu sprwadzi moc :wink4:

to sie Wam zeszlo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie było kiedy tego podmienic...wiecznie w pracy :confused4:[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 12:56_________________________________________________dobra panowie odswieżam temat....przepływka wymieniona i na hamowni dalej klops...co teraz proponujecie :mysli: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.