Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] Moje S4


streetrace

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie interesuje tylko jedno z tej ESY. Mianowicie, żeby właściciel tiptronica stanął w szranki np. Z winczako z manualem i przetestować na prostej i w trasie z zakrętami co komu szybciej pojedzie. Bardzo nie jestem przekonany do tiptronica, a nigdzie rzetelnego porównania nie znalazłem.

PS. Ładnie wygląda ta Twoja Avanciarra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) szkoda ze Radom tak daleeeeeeeeeko ;). Chociaz dopoki nie zrobie sprzegla to i tak o kant d*py by wyszło :)

Michał, kochamy te swoje eSy nie? :)) Wlasnie ide posiedziec troche w mojej bo juz mi teskno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Zawsze jestem emocjonalnie związany z autem, które posadam... Wcześniej miałem cabrio, które dało mi wiele niesamowitych chwil, których nigdy nie zapomnę... Kochałem go... i pomimo że to było V6 a nie V8 to czasem mi jego brakuje... Ale niestety miał jedną wadę... Wózek dziecięcy nie wchodził do bagażnika... :) Teraz kocham eSę...

---------- Post dopisany 17-10-2012 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 21:26 ----------

Wrzuciłem na 1-szą stronę kilka aktualnych zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co dywagować... Każdy jeździ, na czym chce i czym chce. Ja nigdy w przeszłości nie przekonałem sie do diesla, zawsze mialem dużą benzynę, bo oczekuję od auta czegoś więcej niz poruszanie się z punktu A do punktu B. Do LPG tez się nie przekonam, bo kupując dużą benzynę, robię to z premedytacją i wiem, że koszt 1km jest wysoki.

PS.Młody dobre zapalniczki, też są na benzynę

:kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, nawet przeszło mi to przez myśl, ale spieszylem się - szukalismy dla mamy samochodu- i bylo do zrobienia po polsce 1300km w jeden dzien.. udalo się, ale czasu na kawkę by zabrakło :( Następnym razem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne warunki dzisiaj u nas na foto do kalendarza były twój się nadaje 100% przy delikatnej mgle z jesienią byś miazge zrobił w dobrym plenerze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od nogi...

Na trasie - od tempomatu ok.100-110km/h - 9,9l, przez nomalną jazdę 12,5l, a czasem jak mózg przestaje pracować to i 15-16l

W mieście od 17l przy jeździe na "emeryta" przez 20l normalna jazda i 23l-25l szybka i dynamiczna jazda

Wiadomo - wszystko zależy też od kierowcy, ale górna granica zdaje się być nieokreślona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...