Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Trzeszczenie - Poduszka amortyzatora a wahacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od paru dni, jezdzac kondonem, zauwazylem, ze zaczelo mi trzeszczec w zawieszeniu, z prawej strony ( miejsce pasazera ). Dzisiaj majac okazje, podjechalem na kanal. Trzymajac stabilizator, bujalem auto gora/dol i faktycznie cos tam trzeszczy. Niestety nie moglem zlokalizowac skad. Poprosilem druga osobe, aby wykonala te czynnosc, podczas gdy stalem przed kolem. Dzwiek byl z gory bardziej slyszalny. Teraz moje pytanie. Czy moga trzeszczec wahacze gorne ? Czy moze podstawa amortyzatora ( tam sie chyba znajduje guma ) ? Dodam, ze na wiekszych dziurach, mam wrazenie, ze gdzies jest luz. Przy chamowaniu, przy mniejszych predkosciach, auto zaczyna bujac ( podobnie jakby sie wlaczal ABS) ale nie czuje tego na kierownicy. Ma ktos jakis pomysl ? Albo od czego zaczac ? :confused4:

Opublikowano

Rozpiąć wahacze i sprawdzic? Skoro góra skrzypi to któryś do wymiany, wymienić obydwa i po klopocie.

Opublikowano

Witam. Od paru dni, jezdzac kondonem, zauwazylem, ze zaczelo mi trzeszczec w zawieszeniu, z prawej strony ( miejsce pasazera ). Dzisiaj majac okazje, podjechalem na kanal. Trzymajac stabilizator, bujalem auto gora/dol i faktycznie cos tam trzeszczy. Niestety nie moglem zlokalizowac skad. Poprosilem druga osobe, aby wykonala te czynnosc, podczas gdy stalem przed kolem. Dzwiek byl z gory bardziej slyszalny. Teraz moje pytanie. Czy moga trzeszczec wahacze gorne ? Czy moze podstawa amortyzatora ( tam sie chyba znajduje guma ) ? Dodam, ze na wiekszych dziurach, mam wrazenie, ze gdzies jest luz. Przy chamowaniu, przy mniejszych predkosciach, auto zaczyna bujac ( podobnie jakby sie wlaczal ABS) ale nie czuje tego na kierownicy. Ma ktos jakis pomysl ? Albo od czego zaczac ? :confused4:

Tzn. że stuka na dziurach? Jeśli tak to wahacze, równie dobrze może to być amortyzator, jedz na szarpaki i porządnie sprawdz, zawiechę bo to wróżenie z fusów jest...

Opublikowano

prawdopodobnie górne wahacze do wymiany

Opublikowano
  • Autor

Zgadza sie koledzy. W sobote korzystajac z okazji, gdzie regenerowalem przednie zaciski, mialem dogodne dojscie, zeby sprawdzic stan wahaczy. Dwa gorne, od strony pasazera sa totalnie wywalone. Reka moge je wykrecac, tzn guma sie pourywała. Niebawem leca dwa nowe wahacze LEMa. Dzieki za fachowa pomoc :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.