Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Uszczelki do turbiny (regeneracja - gdzie) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam 2 problemy:

1. Poszukuję numerów katalogowych uszczelek:

- między turbinkę a kolektor wydechowy,

- między turbinkę a rurę wydechową.

2. Gdzie we Wrocku lub okolicach mogę wyczyścić geometrię turbiny (chyba mam zapieczone kierownice i sztanga nie wykonuje pełnego zakresu ruchów)?

Dzięki.

Opublikowano

kolego ja pelna regeneracje robie w tej firmie, mozesz zadzwonic i zapytac sie o oczyszczanie

http://turbo-tec.pl/ pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

kolego ja pelna regeneracje robie w tej firmie, mozesz zadzwonic i zapytac sie o oczyszczanie

http://turbo-tec.pl/ pozdrawiam

Jaworzno k. Katowic, dla mnie to za daleko, samochód mi potrzebny więc musiałbym jechać osobiście i zrobić czyszczenie na miejscu...

Może ktoś z Wrocławia się wypowie?

Opublikowano

Witam.

Mam 2 problemy:

1. Poszukuję numerów katalogowych uszczelek:

- między turbinkę a kolektor wydechowy,

tam nie ma zadnej uszczelki .... :wink4:

a druga miedzy Turbo a wydech byla podawana jakos niedawno .. poszukaj.

Opublikowano
  • Autor

Chyba jest tak jak mówisz spanky. Jest tylko jedna uszczelka... Zaraz jej poszukam... Dzięki.

P.S. Co jeszcze jest potrzebne przy ponownym zakładaniu turbinki (co należy wymienić) ?

Opublikowano

UNEk...jestem w podobnej sytuacji....WROCŁAW

Byłem w ASO...wcześniej sam poszukłaem w ETCE i znalazłem tylko jedną uszczelkę turbo -wydech duż amedziana uszczelka.

Co dziwne kiedyś ktoś pisał że trzeba wymienić uszczelki od przewodów olejowych WY i WE od turba.

Otóż w sprzedaży ORI nie ma, można kupić cały przewód, lub kruce za 260 zł.

Jutro lub sobotę...będę miał uszczelkę to ci podam numer lub zdjęcie....

A regeneracja zajmę się sam....znów mechaniole mogą coś spartolić......na forum jest instruktaż.

POZDRO

SZYCHA

Opublikowano
  • Autor

UNEk...jestem w podobnej sytuacji....WROCŁAW

Byłem w ASO...wcześniej sam poszukłaem w ETCE i znalazłem tylko jedną uszczelkę turbo -wydech duż amedziana uszczelka.

Co dziwne kiedyś ktoś pisał że trzeba wymienić uszczelki od przewodów olejowych WY i WE od turba.

Otóż w sprzedaży ORI nie ma, można kupić cały przewód, lub kruce za 260 zł.

Jutro lub sobotę...będę miał uszczelkę to ci podam numer lub zdjęcie....

A regeneracja zajmę się sam....znów mechaniole mogą coś spartolić......na forum jest instruktaż.

POZDRO

SZYCHA

OK. Dzięki. Czeka na info. Regeneracja samemu - też bym się skusił ale nie mam garażu a trochę to trwa, poza tym można coś spartolić i nie wiadomo co tam w środku jeszcze siedzi? Ja podejrzewam u siebie zmienną geometrię.

Co do regeneracji znalazłem we Wrocku: http://www.turbojulita.pl/

Lecz nie zajmują się tam tylko czyszczeniem geometrii tylko całej turbinki - koszt 1.000 zł :kwasny:

Podobno są jakieś 2 warsztaty w Borowej 20km za Wrockiem, czy ktoś coś o nich słyszał?

Opublikowano

Chyba jest tak jak mówisz spanky. Jest tylko jedna uszczelka...

nie chyba tylko napewno .... !!!! [wymienialem turbo :naughty:]

Opublikowano

Panowie....

Dwa razy już rozbierałem turbo....

narazie jestem padnięty....sobota nr 1. :>..niedziela nr 2 :embarrassed:.....opisze póżniej mam foty...i kilka przestóg dla smiałków.

Radocha przerzdnia....nie taki straszny diabeł...trzeba mieć dobry kanał (podnośnk) ... trzy komplety kuczy...

a w AFN (może generalnie audi ma inne turbo niz WW) jest trochę inne turbo niż na słynej stroinie o passatach.

Narasie wszystko cyka. :th:

Pozdro

SZYCHA

Opublikowano

Jak chcesz dawać turbo do turbojulity to polecam w 100% Bardzo dobry zakład. Pełna fachurka :)

Opublikowano
  • Autor

SZYCHA, miałeś dać info o uszczelce (nr katalogowy), a co do opisu i przestróg - jak będzie gotowy to daj znać na pw...

Dzięki. Pozdro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.