Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przy 22 stp. grzeje jak szalona :D


Onkel

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem z temp. w aucie. ( w sumie było tak od kupna auta ale przy 18 stp. i klimie chłodziła fajnie więc nie stresowałem się teraz jest ro uciążliwe) Opisuje sytuacje.

Mam np. 19 stopni wtedy leci chłodne powietrze. Daje 20 trochę cieplejsze. przy 22 stp. już czuc mocne ciepło i w sumie czy jest 22 czy 25 leci takie samo. Za szybki przeskok jest. A w aucie po przejechaniu 5km nie idzie wytrzymać. Mam jeden błąd na klimie 735 (G143). Pisałem kiedyś o nim i silniczek który jest przy klapce nad wiatrakiem chodzi sprawnie i wszystko ok. Robiłem nastawy i nic. Poradzicie coś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem te tematy. Mam nawet schemat klimy do A4 B6 chłopaki kiedyś mi podesłali i wychodzi na to, że na zdjęciu

http://postimage.org/image/16fjyhc10/

jest to silniczek oznaczony numerem 3. Ale jeśli on u mnie działa to może coś być w środku w nim co steruje jakoś i daje błąd do sterownika?? Chłopaki w A6 pisali o podobnych problemach i jakieś zaworki czyścili... Zamienie jeszcze ten silniczek z kolegą bo on nie ma błędu i napisze co i jak ale możecie mi podpowiedzieć czy jeśli on działa to i tak może dawać błąd 735....

Choć idąc tym tropem bardziej wychodziło by że to silniczek:

5 - silnik nastawczy klapy regulacji temperatury lewy - czerwony [V158] - G

A nie 3 - silnik nastawczy możliwości zamkniętego obiegu powietrza - niebieski [V113] - D (L)......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w pon. jak będzie pogoda ściągnę schowki i posprawdzam wszystko dodatkowo zamienię z kolegom ten silniczek nr 3 na foto. A nie mogę wd40 albo forcha mam kontakt spray??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam ten sam problem, takie same audi ten sam silnik i rocznik, tyle ze u mnie od 18 stopni zaczyna grzać jak szalony, jak znajdziesz przyczyne to daj znać, ja w piatek podlacze a4 pod kompa i moze sie czegos dowiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...