Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Podświetlenie panelu klimatronika


kubanczyk1980

Rekomendowane odpowiedzi

mam to samo :>

kiedyś był taki koleś na allegro co serwisował panele klimatronika, chciałem go znaleść ale nie wiem czy zakończył swoją działalność czy co.

Wysyłąłeś do niego panel i za 70zł go naprawiał, wiem jeszcze tyle że był z okolic Zywca :>

jeśli byś trafił na niego daj znać bo mam to samo co Ty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak rozbierał ktoś klimatronik. Też mam tak że prawa połowa nie świeci ale działa wszystko jak należy. Czytałem kilka tematów na forum i wskazują w takim przypadku na żarówki. Koledzy poradzili sobie z tym jakoś?[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 00:06_________________________________________________Dzisiaj rozebrałem tego klimatronika. Od tyłu są 4 żarówki 2szt. (4A0 919 040 C 1,1W) i 2szt. (893 919 040 A 2W). Wymieniłem cały komplet i wszystko ok :good: . Kosztowało mnie to 8zł za 1szt. i 15min. roboty :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 23:25_________________________________________________Jakby ktoś szukał panela to od 1995 to 09.1996 była panel o nr 8D0 820 043 H . Obowiązkowo z H na końcu bo inne nie będą działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę jednak zaglądnąć do tych żaróweczek :)

A gdzie kupiłeś żaróweczki gdzieś na forum albo allegro? Pytałem w swoim sklepie elektronicznym ale kurde nie mają takich.

Nie wiem czy idzie gdzieś to kupić poza ASO. Ja kupowałem oczywiście w ASO. To są żarówki wraz z obudową w kolorze pomarańczowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...