Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Boczek bagażnika z B7 do B6 Avant


teem111

Rekomendowane odpowiedzi

gniazdem zapalniczki nie ma się co sugierować jedne mają drugie nie ,a co do różnicy te auta różnią się chyba tylko z zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciał bym kupować boczka i poznie z nim niepotrzebnie zostać

najlepiej to przyjedź jutro na spota to sobie przymierzysz od kogoś kto bedzie B7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jednak znalazł by sie koś kto bedzie sie orientował o ten boczek prosze o info, a przy okazji mam pytanie czy np. element wnetrza w kolorze granatowym w B6 bedzie o takim samym odcieniu jak element wnetrza w kolorze granatowym B7 ???[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 17:14_________________________________________________Teraz juz wiem na 100% ze boczek z B6 do B7 nie pasuje oczywiscie jak ktoś sie uprze to an siłe jakos sie go w sadzi ale to chyba nie o to chodzi, pomijam kwestje zapalniczki bo to akurat najmniejszy problem ale np tzreba wiercic otwór w plastiku zeby dostac sie do klosza tylnej lampy, trzeba odcinac jeden zaczep który wadzi o blache i ogólnie to trzeba sie jeszcze w c**j nawkurwiac zeby go założyc pozdrawiam i zamykam temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem po montażu bagażnika z b7 :) oczywiście o ile lewy boczek pasuje to w prawym trzeba wyciąć 2 mocowania i przedłużyć wiązke do zapalniczki , teraz najlepszy hit :) zamontowałem obudowę klapy z b7 i tu mały zonk bo jest lekko inaczej wyprofilowana i obciera delikatnie o boczki :( ale do przeżycia. Co do mocowania lampy to chyba zostaje demontaż boczka żeby wymienić żarówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...