Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Czy głowica od ADR,AEB lubi innego modelu silnika podejdzie do AJL?


WIŚNIA

Rekomendowane odpowiedzi

Ze tak spytam : po co ????

Konstrukcja silników AJL AEB jest taka sama , różnią sie softem , wałki sa identyczne , głowice też.

Jak chcesz mieć mocniejszą góre to pakuj wałki z ADR :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak spytam : po co ????

Konstrukcja silników AJL AEB jest taka sama , różnią sie softem , wałki sa identyczne , głowice też.

Jak chcesz mieć mocniejszą góre to pakuj wałki z ADR :good:

WIŚNIA pyta bo ma głowicę swoją do wyj....ania. I pytanie czy można zamienić od innego silnika.... od ADR-a jest pełno na aukcjach... :mysli: Czy komplet ADR - wałki mówisz że będą lepsze niż seryjne a głowica podejdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wałki są przytarte od strony koła rozrządu i czujnika poł. wałka reszty mostków jeszcze nie ściągałem ale dzisiaj chyba ogarnę temat i napisze jak to wygląda [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 13:20_________________________________________________jak wrócę z CB będe miał kabel do telefonu :decayed: wrzucę pare fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIŚNIA pyta bo ma głowicę swoją do wyj....ania. I pytanie czy można zamienić od innego silnika.... od ADR-a jest pełno na aukcjach... :mysli: Czy komplet ADR - wałki mówisz że będą lepsze niż seryjne a głowica podejdzie??

nie wiem jak kanały ale wałki są w ADR ostrzejsze , wyzej go wkrecisz. Najlepiej napisz do usera gregory , on ma 1.8T w małym palcu , na bank pomoże :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co daja walki od ADR? :cool1:

czyli jak szybciej sie wkreca na wyzszych obrotach?

są ostrzejsze

Panowie do takich informacji to polecam forum www.racingforum.pl a nie tą popierdółke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co daja walki od ADR? :cool1:

czyli jak szybciej sie wkreca na wyzszych obrotach?

są ostrzejsze

Panowie do takich informacji to polecam forum www.racingforum.pl a nie tą popierdółke :)

wiem już nadałem tam temat :cool1:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:08_________________________________________________a od ADR-a bedzie do mnie pasować? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanie na szybko od APT głowica do mnie podejdzie?[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 20:44_________________________________________________dalij pisać bo głowica czeka [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:48_________________________________________________??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie powinno podejsc bez problemu, wszystkie 1.8T bazowo sa bardzo podobne wrecz takie same

właśnie to jest chyba 1.8 wolno ssak więc się zastanawiam [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 18:18_________________________________________________więc APT ma mniejsze kanały dolotowe w głowicy,o jakieś 1cm :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...