Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] koła zimowe 225/55/16


adriand

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy takie koła zimowe do a4 b6, na standardowym zawiasie nie będą za szerokie? opona nie będzie np trzeć o zwrotnicę? ile powinno być miejsca między nimi?

dzięki za odpowiedzi!

jutro takie właśnie zakładam z ET 42 - podpowiem czy nie trze ale skoro 17" nie obciera to tu też nie powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 7.5" ET 45, opony takie jak w temacie i luzu jest niewiele, ale jest. jak możesz to napisz ile Ci zostało miejsca.

pozdrawiam

no skoro masz ta samą oponę to przy ET 42 będę miał 3mm więcej niż Ty ... co tu wiecej kombinowac :naughty:

acha tylko ja mam zawias 1BE wiec chyba luźniej [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 11:58_________________________________________________

ja mam 7.5" ET 45, opony takie jak w temacie i luzu jest niewiele, ale jest. jak możesz to napisz ile Ci zostało miejsca.

pozdrawiam

założyłem - moja felga to 7" ET42 jak wspominałem ... do zwrotnicy jest luz - nie obciera na dołach i pełnym skręcie.

generalnie ok tyle że wyglądaja na duże i przy tym profilu mamy 3% przekłamiania względem obwodu koła wzorcowego ( dopuszczalne wg. przepisów to 2% ). Nic zlego się nie dzieje jedynie licznik pokazywał będzie przy 150 -> 154 km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimie?? raczej ciężko będzie na takich laczkach... zresztą pojeździsz zobaczysz:P

bez przesady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...