Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] koła zimowe 225/55/16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

czy takie koła zimowe do a4 b6, na standardowym zawiasie nie będą za szerokie? opona nie będzie np trzeć o zwrotnicę? ile powinno być miejsca między nimi?

dzięki za odpowiedzi!

Opublikowano

Wg mnie 225/55 na feldze 16 to zły wybór, a czy bedzie trzeć to nie wiem.

Opublikowano
  • Autor

właśnie przymierzyłem, po krótkiej przejażdżce nic nie trze, za to czuć różnicę w zbieraniu się i trakcji. gumy kupiłem praktycznie nówki na ori felgach. od opony do zwrotnicy jest jakieś 5-6mm- raczej nie powinno się nic dziać.

Opublikowano

witam,

czy takie koła zimowe do a4 b6, na standardowym zawiasie nie będą za szerokie? opona nie będzie np trzeć o zwrotnicę? ile powinno być miejsca między nimi?

dzięki za odpowiedzi!

jutro takie właśnie zakładam z ET 42 - podpowiem czy nie trze ale skoro 17" nie obciera to tu też nie powinno

Opublikowano
  • Autor

ja mam 7.5" ET 45, opony takie jak w temacie i luzu jest niewiele, ale jest. jak możesz to napisz ile Ci zostało miejsca.

pozdrawiam

Opublikowano

ja mam 7.5" ET 45, opony takie jak w temacie i luzu jest niewiele, ale jest. jak możesz to napisz ile Ci zostało miejsca.

pozdrawiam

no skoro masz ta samą oponę to przy ET 42 będę miał 3mm więcej niż Ty ... co tu wiecej kombinowac :naughty:

acha tylko ja mam zawias 1BE wiec chyba luźniej [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 11:58_________________________________________________

ja mam 7.5" ET 45, opony takie jak w temacie i luzu jest niewiele, ale jest. jak możesz to napisz ile Ci zostało miejsca.

pozdrawiam

założyłem - moja felga to 7" ET42 jak wspominałem ... do zwrotnicy jest luz - nie obciera na dołach i pełnym skręcie.

generalnie ok tyle że wyglądaja na duże i przy tym profilu mamy 3% przekłamiania względem obwodu koła wzorcowego ( dopuszczalne wg. przepisów to 2% ). Nic zlego się nie dzieje jedynie licznik pokazywał będzie przy 150 -> 154 km :decayed:

Opublikowano

Ale po co takie szerokie na zime ?

Opublikowano

Ale po co takie szerokie na zime ?

bo takie były na felgach które kupiłem a że są prawie nowe to ... sam rozumiesz

Opublikowano
  • Autor

Ale po co takie szerokie na zime ?

bo takie były na felgach które kupiłem a że są prawie nowe to ... sam rozumiesz

dokładnie ten sam powód.

Opublikowano

W zimie?? raczej ciężko będzie na takich laczkach... zresztą pojeździsz zobaczysz:P

Opublikowano

W zimie?? raczej ciężko będzie na takich laczkach... zresztą pojeździsz zobaczysz:P

dzieki - bardzo nam pomogłes :polew:

Opublikowano

W zimie?? raczej ciężko będzie na takich laczkach... zresztą pojeździsz zobaczysz:P

bez przesady..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.