Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Licznik 1/2 fis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy klubowicze.

Mam problem z licznikiem 1/2fis

Gdy kupiłem moje Audi (dodam A4 1.9tdi 99r 110koni) był pęknięty wyświetlacz.

Po uciążliwych poszukiwaniach kupiłem takowy i podpiąłem do swojego autka.

Wszystko jest oki ale mruga kontrolka immo. Ku mojemu zdziwieniu samochód normalnie zapala.

Nie ukrywam , że trochę mnie to denerwuje.

Co mógłbym zrobić by się pozbyć tego problemu?

Z góry dziękuję za pomoc.

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Opublikowano

wyjmij żarówkę i po problemie

Opublikowano

poprostu podpiołes nowy licznik i zapalił?

nie kodowałes immo?

w 99 masz immo w zegarach.

powiedz jeszcze czy masz licznik już z cyfrowym zegarkiem.

Opublikowano
  • Autor

Licznik mam z cyfrowym zegarkiem.

I dokladnie po podpieciu innego licznika zapali bez kodowania klucza.

Opublikowano

to masz coś namiesznane

bo jak masz cyfrowy zegarek

i bez kodu immo i bez rogramowania kluczy

tylko po włozeniu nowego liczniak odpaliłes auto to coś nie tak

widze dwa wyjscia. jak nie chcesz drązyć i immo ci nei potzrebne

podklej tarcze czarną tasma

a jak byś chcial wiedziec co sie dzieje

zacznij od vaga i bładów

moze ktoś grzebał i wyłączł immo. tylko dziwi mnie migająca kontrolka

Opublikowano
  • Autor

Mój kuzyn ma kabelek z programem i dzis podpiął mi Audi.

Są jakieś cztery folty związane z immo.

Jeśli mówisz o jakimś zamieszaniu w elektryce to przypuszczam

że alarm może być powodem.

Po wyłaczeniu z pilota i otwarciu drzwi po 10s sam sie uzbraja wiec

może tez cos mieszac w odcieciu.

Opublikowano

To może ja podrzucę faulty z ww. samochodu:

Instruments:

00771 - Fuel Level Sensor (G)

30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent -> /tu wskazania poziomu paliwa są, nie pokazuje zera, choć o ile pamiętam z poprzednim licznikiem był z tym jakiś problem/

00779 - Outside Air Temp Sensor (G17)

30-00 - Open or Short to B+

01128 - Immobilizer Pickup Coil (D2)

35-10 - - - Intermittent

01176 - Key

07-10 - Signal to Low - Intermittent

01176 - Key

65-10 - Unauthorized - Intermittent

00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266)

30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent -> /tu problem jest znany, pojawia się przerwa w obwodzie czujnika/

01314 - Engine Control Module

49-10 - No Communications - Intermittent

Engine:

18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster

P1654 - 35-10 - - - Intermittent

18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster

P1654 - 35-10 - - - Intermittent

17946 - Fuel Shutoff Solenoid (N109): Open or Short to Ground

P1538 - 35-00 - - -> /padnięty czujnik/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.