Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Xenony 4300 na 8000


Boberro

Rekomendowane odpowiedzi

Po zdjeciach to nie ma co oceniac barwy swiatla, bo zawsze bedzie przeklamana, najlepiej wylacznie na zywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 4300K :

Kiedy są zimne - świecą na biało

Kiedy są ciepłe - świecą na cuś pomiędzy żółtym a białym

W porównaniu do 6000K czy 8000K - okrutne siki

Tak to wygląda na moim aucie (zenon seryjny)

Zaznaczam jednak że niedawno (miesiąc temu?) porównywałem z trueogre'm moje 4300K i jego 4300K (również zenon seryjny). Jego świeciły dużo bardziej na biało niż moje. Rok produkcji aut (jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie ;) ) :

Mój: 2002

Ogr: 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w Audi 5200K jest tylko 4300K , mi sie bardziej podobały 8000k i sobie takie kupiłem , na żywo jest zupełnie inaczej i wierz mi że gdyby były festyniarskie to bym ich nie założył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczenie ma też soczewka , np u mnie 4300 świeciło ładniej niż takie same w B6 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter: Moim zdaniem lepiej ocenić barwę patrząc bezpośrednio w soczewki niż odbijając snop od ściany. Zrobię fotki we wtorek i wkleję dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge tez dac swoje 4300 do sfotografowania... chyba takie mam do cholery :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze Ci co maja Hidy made in china zawsze bedą zachwalać tani sposób na lans

Rozumiem ze to bylo do mnie i do oniaka :polew:[br][br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 21:59 _________________________________________________

Ja moge tez dac swoje 4300 do sfotografowania... chyba takie mam do cholery :kox:

Ale prosze Cie choc raz umyj autko na spocik... Flejer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra kończmy temat bez sensu sie tak nerwować fabryka wyposażyła mnie w zółte xenony

Fabryka? :)http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/uwazajcie_z_xenonami_bez_spryskiwaczy-t27035.0.html;msg324239#msg324239

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wrócimy do tematu we wtorek wieczorem. Postaram się zrobić ładne fotki 4300k, 6000k oraz 8000k z odległości i "en face" i wkleję do tego wątku.[br][br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 22:15 _________________________________________________

tak kolego miałem wypadek i zmieniłem zderzak

aaaaaa.. to zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostało mi tylko znaleść oryginał ale jest trudno, mam z innego bez sprysków i się miski doj**ały, ok nie twierdze że 4300K sa najlepsze ale takie montowała fabryka, kolego sąsiad ma hidy 8000K i jębia na fioletowo jak diabli a miśki czekaja przynajmniej w bielsku na takich

Pozdrawiam bez urazy for All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jest różnica jaki producent jest żarówek Osram lub Philips?Z tego co wiem moc i barwa są jednakowe 35 w.Na pewno też ma znaczenie długość swiecenia/chodzi mi o czas zużycie/

Żarówka xenonowa na w środku gaz który się wypala.I dla tego żarówki powinno się wymieniać dwie.

Tak sobie myślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...