Treść opublikowana przez Rafa.as
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Witam mozesz mi powiedziec jaka jest roznica w osiagach pomiedzy 2.5 tdi a 3.0tdi.Wielkie dzieki.Pozdrawiam:))))))
-
[ALL] Jakie felgi
Zakladam te felgi 19 opony beda 235/35/19.Mialem wczesniej 18 oponka na 40 i bylo spoksik.Pozdrawiam Wszyskich.
-
[ALL] Jakie felgi
Co myslicie o tych felgach do audi a4 z 2004 roku avancik http://www.allegro.pl/item586145946_19_kola_audi_a5_s5_idealne.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam a jest tu moze koleszka z Miechowa co jezdzi czarna audi b6 2.5 tdi quattro?[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 20:32 _________________________________________________Pozdro dla Niego moze kiedys sie jeszcze spotkamy na trasie jak bede wracal z Kraka to powtorzymy sciganko.
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
Dzieki koleszko
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
Mam takze zalozone zarowki d1s 8000k i swieca bardzo ladnie duzo lepiej niz oryginal 4300k. A jakie zalozyc postojowki led zeby swiecily a nie mrugaly i zeby nie pokazywal bledu na komputerze.
-
[B6 czarny AVANT] LAMPY TYŁ LED
Na czarnym fajnie wygladaja :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich Od niedawna stałem sie posiadaczem Audi A4 i cieszy mnie niezmiernie ten fakt a więc miło mi przywitać się z Wami.Pozdrawiam wszystkich