Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Tester dwutlenku wegla, jego wiarygodność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

jak w temacie, gdzies ubywa mi troszkę płynu, szukam i szukam i nie wiem gdzie, pompa wody robiona przy rozrządzie, chce podjechac na tes dwutlenku w płynie,żeby byc pewien czy to aby nie uszczelka, jak to działa, jaka jest wiarygodnosć tego pomiaru????

pozdr

Opublikowano

wg mnie bardzo duza :) ale napisz konkretnie co sie dzieje czy jak butujesz samochod to spada poziom i czy jak jezdzisz wolno to jest ok , czy z dmuchaw nie slychac bulgotania itp itd jak temp silnika =]

Opublikowano
  • Autor

czasem rano bulgocze w nagrzewnicy, nie ma teorii kiedy ubywa, poprostu, jade 100 km, i ubywa ok poł litra, jak mniejsze dystanse, to co jakiś czas trzeba dolać i tyle.

Opublikowano

1000% uszczelka. miałem dokładnie to samo u siebie. test na CO2 nie pokazał nic ponieważ była to minimalna nieszczelność.ale przy duzych nieszczelnosciach test jest naprawde 100% wiarygodny bo pracuje nim w serwisie.

niewazne jaka prędkością jeździłem zazwyczaj 2500rpm odcinek 25km przez ten odcinek z maxa spadło do min płynu. wyrzucało za zbiorniczka ale delikatnie pod spodem jest kanał wypustowy i z niego kapało na dół...

takze głowica na 100% do zdjecia i szkoda abyscie pakowali szmal w jakies niepotrzebne pierdoły w korki krócce itd...

gdy zdejmiecie glowice to pewnie stzandardowo bedzie nieszczelnosc na kanałach wodnych na 3 lub 4 cylindrze po str kolektorów. u mnie była na 3cim na jednym kanale...

Opublikowano

pomiędzy głowicami u góry na bloku pod pompa wtryskowa ,z bloku wychodzą dwie rurki mi tamtędy uciekało wystarczyło wymienić oringi dodam ze tez wszyscy mechanicy stawiali na uszczelkę pod głowica

Opublikowano

ale bulgotanie w nagrzewnicy przez wycieki nie powstaje... tylko z powodu cisnienia które sie zgromadza w nagrzewnicy.

Opublikowano

Na 100% uszczelka po głowicą do wymiany. U mnie było tak samo jak pisał SotoM. Płyn wywala Ci zbiorniczkiem ponieważ dostaje się kompresja do układu chłodzenia. Sprawdź jeszcze przewody wodne czy są twarde, powinny bez problemu dać się ścisnąć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.