Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak rozpoznać poduszkę Lemforder - Corteco?


SZYNKAR

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanik: Poduszka silnika do wymiany, proponuje Corteco. Ja: Nie dziekuję, poproszę Lemfordera. M: Ok zamówimy.

Przed wymianą: Pudełko Lemforder, w środku Na osłonie Corteco, na gumie Corteco Germany (bez Made in). Nigdzie sówki Lemfordera.

Mechanik: To Lemforder. Ja: Prosze paragon na usługe i Lema. M: Prosze oto paragon usługa i poduszka Lem.

Zdemontowana poduszka była ORI, znaki VW i AUDI, mnóstwo cyfr. Nowa tylko nazwa firmy. O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 6 miesiący temu jak szukałem poduszek do swojego parcha, sprzedawcy w sklepach z częściami wmawiali mi na siłę, że Lem wycofał się z produkcji poduszek. Może teraz dla Lema robi je Corteco? Ja mam Coteco założone i nie mam żadnych zastrzeżeń co do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądając alledrogo wychodzi ze Lemforder chyba coś produkuje dalej

http://allegro.pl/poduszka-silnika-lemforder-audi-a4-a6-vw-passat-i1855229392.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź z jednego ze sklepów:

Na elemencie gumowym jest oznaczenie Corteco (Lemforder nie robi elementów gumowych).

Na poduszce (element metalowy) nie ma oznaczeń i to jest oryginał.

Jeśli Pan znajdzie poduszkę do tego auta z oznaczeniem Lemforder na el. metalowym to to jest podróbka.

PODSUMOWANIE: W pudełku Lema jest Corteco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź z jednego ze sklepów:

Na elemencie gumowym jest oznaczenie Corteco (Lemforder nie robi elementów gumowych).

Na poduszce (element metalowy) nie ma oznaczeń i to jest oryginał.

Jeśli Pan znajdzie poduszkę do tego auta z oznaczeniem Lemforder na el. metalowym to to jest podróbka.

PODSUMOWANIE: W pudełku Lema jest Corteco.

Czyli przepłaciłeś w porównaniu z cenami co podesłałem Ci na priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 6 miesiący temu jak szukałem poduszek do swojego parcha, sprzedawcy w sklepach z częściami wmawiali mi na siłę, że Lem wycofał się z produkcji poduszek. Może teraz dla Lema robi je Corteco? Ja mam Coteco założone i nie mam żadnych zastrzeżeń co do nich.

bezedura :tongue4:

Dostałem odpowiedź z jednego ze sklepów:

Na elemencie gumowym jest oznaczenie Corteco (Lemforder nie robi elementów gumowych).

Na poduszce (element metalowy) nie ma oznaczeń i to jest oryginał.

Jeśli Pan znajdzie poduszkę do tego auta z oznaczeniem Lemforder na el. metalowym to to jest podróbka.

PODSUMOWANIE: W pudełku Lema jest Corteco.

tez bezedura :tongue4:

Ostatnio w IC ogladalem pod skrzynie i w lemie byl lem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest przykład że należy dokładnie tytułować wątek (mea culpa).

Mowa była o prawej poduszce (hydropodstawa) pod silnik.

Rozumiem ze trafiłeś pod skrzynię Lema, a pod silnik?

no tak :cool1: Ale jak checie moge zbadac i pod silnik... Firmy ktore pakuja towar pod swoim brandem a nie produkuja(ktore znam) to: febi, egon von rouville , hans pries. :cool1: mialem ostatnio szkolenie o tym takze jak cos to pytajcie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne poniewaz czego bym nie ogladał to ma znaczki lema :rolleyes: Co prawda głownie robią go w Chinach ale myśle że jakość najgorsza nie jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram się żeby iść z przeprosinami do warsztatu, że dymu narobiłem o te poduszki corLEMtecoFORDERA.

Oglądałem te poduszki z każdej strony, ni diabła żadnych numerów tylko Corteco. Jakby były to bym wyguglował co to za diabelstwo.

Na zdemontowanym ori numery i napisy pokrywają calutką gumę.

Za cienki jestem na dochodzenia, straciłem zapał. Ważne że silnik nie szarpie kierownicą na jałowym. Teraz tylko przegub, druga poduszka, łącznik elastyczny wydechu, spadek z ameryki i tarcze z klockami wszystkie. "Nowy" stary wóz normalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...