Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Awaryjne same sie włączają

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

od niedawna posiadam Audi A4 2.4 V6 Dzisiaj trochę popadało i działy się dziwne rzeczy, mianowicie podczas jazdy włączają się światła awaryjne, najgorsze jest to że jak je wyłączę to po chwili znowu sie włączają. Po wyłączeniu silnika tak sie dzieje jeszcze przez jakieś kilka minut, dodam że nie działa też centralny. Jak już wszystko jakim cudem powróci do normy odpalę go i przejadę kilkadziesiąt metrów sytuacja sie powtarza. Jak wiecie o co chodzi to proszę o pomoc.

Opublikowano

Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ przekaźnik kierunków,bądź włącznik awaryjnych.Wygląda na jakieś zwarcie,gdzieś musi się dostawać woda. Masz alarm? Może VAG coś wykaże.

Opublikowano

a nie masz jakiegos alarmu zalozonego moze centralka glupieje?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a nie masz jakiegos alarmu zalozonego moze centralka glupieje?

tego to to nie wiem. sprawdzałem na kilka sposobów i sie nie załączył, ale raz niedomknięte drzwi zostawiłem to mrugały same kierunki a sygnału nie było. [br]Dopisany: 02 Marzec 2008, 22:07 _________________________________________________Usterka zlokalizowana :wallbash: zalana pompa centralnego sterowania wskutek czego sie cala spaliła (tzn układ scalony) koszt wymiany do mojego modelu to 1100zl pompa z serwisu lub 500zl na allegro :wallbash: załamka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.