-
[ALL B5] Awaryjne same sie włączają
tego to to nie wiem. sprawdzałem na kilka sposobów i sie nie załączył, ale raz niedomknięte drzwi zostawiłem to mrugały same kierunki a sygnału nie było. [br]Dopisany: 02 Marzec 2008, 22:07 _________________________________________________Usterka zlokalizowana zalana pompa centralnego sterowania wskutek czego sie cala spaliła (tzn układ scalony) koszt wymiany do mojego modelu to 1100zl pompa z serwisu lub 500zl na allegro załamka
-
[ALL B5] Awaryjne same sie włączają
Witam wszystkich od niedawna posiadam Audi A4 2.4 V6 Dzisiaj trochę popadało i działy się dziwne rzeczy, mianowicie podczas jazdy włączają się światła awaryjne, najgorsze jest to że jak je wyłączę to po chwili znowu sie włączają. Po wyłączeniu silnika tak sie dzieje jeszcze przez jakieś kilka minut, dodam że nie działa też centralny. Jak już wszystko jakim cudem powróci do normy odpalę go i przejadę kilkadziesiąt metrów sytuacja sie powtarza. Jak wiecie o co chodzi to proszę o pomoc.
-
[B5 AWT] Dziwny dzwiek przy zmianie biegow
Tak i wtedy nastepuje ten dzwiek[br]Dopisany: 29 Grudzień 2007, 14:12 _________________________________________________dodam ze ten dzwiek nie jest glosny i jest bardzo krotki max 1s
-
[B5 AWT] Dziwny dzwiek przy zmianie biegow
Witam mam pytanie odnosnie turbo, nigdy wczesniej nie mialem samochodu z turbo a teraz mam okazje kupic Audi A4 1.8T w czasie jazdy probnej przy zmianie biegow (obroty pow 4tys) turbo wydawalo dziwne dzwieki typu "tsss" albo "psss" cos takiego, wlasciciel twierdzi ze to normalne a ja sie nie znam. Prosze o pomoc! pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich na farum na imie mam Łukasz i juz za pare dni moze bede posiadaczem peknej audiczki A4 1.8T hehe musze sie tylko kilka rzeczy dowiedziec pozdrawiam ber0
ber0
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta