Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Awaryjne same sie włączają


ber0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

od niedawna posiadam Audi A4 2.4 V6 Dzisiaj trochę popadało i działy się dziwne rzeczy, mianowicie podczas jazdy włączają się światła awaryjne, najgorsze jest to że jak je wyłączę to po chwili znowu sie włączają. Po wyłączeniu silnika tak sie dzieje jeszcze przez jakieś kilka minut, dodam że nie działa też centralny. Jak już wszystko jakim cudem powróci do normy odpalę go i przejadę kilkadziesiąt metrów sytuacja sie powtarza. Jak wiecie o co chodzi to proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ przekaźnik kierunków,bądź włącznik awaryjnych.Wygląda na jakieś zwarcie,gdzieś musi się dostawać woda. Masz alarm? Może VAG coś wykaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz jakiegos alarmu zalozonego moze centralka glupieje?

tego to to nie wiem. sprawdzałem na kilka sposobów i sie nie załączył, ale raz niedomknięte drzwi zostawiłem to mrugały same kierunki a sygnału nie było. [br]Dopisany: 02 Marzec 2008, 22:07 _________________________________________________Usterka zlokalizowana :wallbash: zalana pompa centralnego sterowania wskutek czego sie cala spaliła (tzn układ scalony) koszt wymiany do mojego modelu to 1100zl pompa z serwisu lub 500zl na allegro :wallbash: załamka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...