Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie felgi do Seata Exeo..?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, wiem jest mnóstwo tematów o wyborze felg do A4, a Seat Exeo to praktycznie to samo, ale mimo wszystko zakładam nowy temat żeby nie mieszać :tongue4:

Czy takie felgi będą pasować do Exeo?

iaezexcite75x175x114345.jpg

ew. takie, podobne do ori audi

aezh.jpg

Rozmiar, no właśnie, tu się waham między 17-stkami a 18-stkami, chodzi o to żeby była różnica między 16-stką ale żeby też zachować komfort jazdy.. :mysli:

No i jakie ET i rozmiar do 17-stek i 18-stek?? W 16-stkach mam ET-45 ale z tyłu felgi są schowane.

Auto pójdzie w dół o jakieś 3 cm na sprężynach H&R

Opublikowano

Ja bym pakował 18" AEZ bo są bardzo ładne...

Co do et to to bierz z takim jakie masz a najwyżej dystanse dorzucisz i będzie git.... :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ja bym pakował 18" AEZ bo są bardzo ładne...

Co do et to to bierz z takim jakie masz a najwyżej dystanse dorzucisz i będzie git.... :hi:

Ale które? Valencia czy excite?

Opublikowano

te na dole w/g mnie lepiej będą wyglądać w rozmiarze 18 oczywiście. Co do ET to zależy w jakim rozmiarze będzie opona i jaka szerokość felgi. Ja bym na Twoim miejscu celował w ET w okolicy 35.

Opublikowano

Bierz 18" excite.

Opublikowano

Numer 2 zdecydowanie czyli te niżej,są super :)

Opublikowano

sa za***iste :slina:

Opublikowano
  • Autor

Mnie też bardziej podobają się drugie czyli model Valencia, jest podobny do Ori felg Audi szprychowych, ale czy na pewno będzie dobrze wyglądać ten model na exeo? :mysli:

Opublikowano

chodzi o to żeby była różnica między 16-stką ale żeby też zachować komfort jazdy..

jedno wyklucza drugie więc musisz zdecydować się na jedno.

ps: do felg 18" i większych wypadałoby obniżyć zawieszenie aby to też w miare ładnie wyglądało

Opublikowano
  • Autor

chodzi o to żeby była różnica między 16-stką ale żeby też zachować komfort jazdy..

jedno wyklucza drugie więc musisz zdecydować się na jedno.

ps: do felg 18" i większych wypadałoby obniżyć zawieszenie aby to też w miare ładnie wyglądało

Auto pójdzie w dół o jakieś 3 cm na sprężynach H&R

:gwizdanie:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Podbijam znowu, jakie fele 18 stki zapodać do mojego exeo, i czy rozmiar 8x18" - ET42; będzie okej? Czy może wziąć mniejsze ET żęby felga bardziej wystawała? Generalnie jakie fele dobrać wraz z oponami ( zakładam że 225/45/R 18) aby nic nie ocierało i ładnie wyglądało.. Zawias w dół o 3 cm na eibachu prokicie. Sprawa dość pilna bo idzie wiosna i jeszcze można coś w miare przyzwoitych cenach wyrwać. Zawieszenie 1BA

Opublikowano
  • Autor

dzięki za info... Nikt nie pomoże?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.