Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

toka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. toka odpowiedział(a) na ROBUŚ24 temat w 1.6
    Witam, czy rozwiązaliście problem? mam pytanie dotyczące silnika 1.8 TSI. pacjent VW Passat CC 1.8 TSI, pierwszy raz kontrolka silnika( nie EPC tylko ta druga lampka ) tezapaliła się jakieś trzy miesiące temu, był w serwisie, podpięcie pod kompa i usunięcie błędu, wieczorem znowu zapaliła się kontrolka. Znowu serwis, wymiana cewek i świec. Na drugi dzień świeci się kontrolka silnika. W sumie w serwisie był już kilkanaście razy i dalej ten sam problem. Sonda lambda też była wymieniana.. Czy to może być katalizator? Przepustnicy nie obstawiam, bo nie świeci się EPC.. Ma ktoś jakieś podobne doświadczenia? Nie chciałbym żeby było tak, że wymienią katalizator a dalej będzie to samo... Do tego ucieka płyn chłodniczy już jakiś czas, pompa wody do wymiany. Proszę o pomoc.. :placze2
  2. porządne przygotowanie felgi składające się na mycie, glinkowanie, później cleaner (np. dodo juice lime prime) i na koniec sealent , polecam Poorboys word wheel sealant. tak poza tym to polecam lekture forum kosmetykaaut
  3. Bo u mnie jest zawias standardowy czyli 1BA, doszły tylko sprężyny eibacha, czy mimo tego będzie okej?
  4. Ale na seryjnym zawiasie, czy zawias też był zmieniany? Jeśli tak to co tam siedzi?
  5. Ok, ale tak dla pewności, przy obniżeniu 3 cm i przy 8X18" ET 35 oraz 225/40 R18, będzie elegancko?
  6. I o to mi chodziło, dzięki aju, a masz gdzieś foty?
  7. Bardzo was proszę o pomoc i odpowiedź odnośnie tego czy felga 8X18" ET 35 przy oponie 225/40 będzie pasować, czy nie będzie nic obcierało? Wiem że założyłem drugi temat ale naprawdę to jest bardzo pilne i potrzebuje szybkiej konkretnej odpowiedzi. Dodam że jest zawieszenie seryjne 1BA które idzie w dół 3 cm na eibachu. Seat Exeo to to samo co A4 B7, dlatego też proszę o info, będę wdzięczny. Spotkałem się z opinią że przy ET 35 na passacie B6 i przy obniżeniu 3 cm na eibachu, przy większych koleinach i obciążeniu bagażnika, koła tarły o nadkola.. Please help me
  8. Panowie, 8,5X18" przy oponie 225/40/R 18 będzie okej? Auto - seat exeo na eibachu pro kit, zawias 1BA
  9. dzięki za info... Nikt nie pomoże?
  10. Podbijam znowu, jakie fele 18 stki zapodać do mojego exeo, i czy rozmiar 8x18" - ET42; będzie okej? Czy może wziąć mniejsze ET żęby felga bardziej wystawała? Generalnie jakie fele dobrać wraz z oponami ( zakładam że 225/45/R 18) aby nic nie ocierało i ładnie wyglądało.. Zawias w dół o 3 cm na eibachu prokicie. Sprawa dość pilna bo idzie wiosna i jeszcze można coś w miare przyzwoitych cenach wyrwać. Zawieszenie 1BA
  11. Hejka, jakie fele 18 stki zapodać do mojego exeo, i czy rozmiar 8x18" - ET42; będzie okej? Czy może wziąć mniejsze ET żęby felga bardziej wystawała? Generalnie jakie fele dobrać wraz z oponami ( zakładam że 225/45/R 18) aby nic nie ocierało i ładnie wyglądało.. Zawias w dół o 3 cm na eibachu prokicie. Sprawa dość pilna bo idzie wiosna i jeszcze można coś w miare przyzwoitych cenach wyrwać. Zawieszenie 1BA Po głowie chodzą mi takie fele : lub takie: Może coś innego wziąć?
  12. Właśnie tylko czy już mają w ASO, oto jest pytanie.. Jak pytałem wstępnie to zrobili wielkie oczy :gwizdanie:
  13. Na allegro tylko standardowe, na ebayu nic poza standardowym , albo źle szukam
  14. Witam, czy orientuje się ktoś z was gdzie mogę kupić grilla do Exeo innego niż jest w standardzie?
  15. jedno wyklucza drugie więc musisz zdecydować się na jedno. ps: do felg 18" i większych wypadałoby obniżyć zawieszenie aby to też w miare ładnie wyglądało :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.