Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kasowanie błędów poduszek


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Powiedzcie mi taka rzecz, byla kolizja , wystrzelila poduszka z boku, zostala wymieniona i podlaczona, byl blad air bag, zostal usuniety i teraz wszystko jest ok, nie wyswietla sie juz ten blad ani nic, czy podczas kolizji kolejne zadziala ? Bo z tego co sie orientuje, to jesli nie chcialby sie blad usunac to trzeba ingerowac w sensor, ale ze sie udalo to chyba wszystko bedzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz jakim kablem skasowałeś błąd poduszki? bo z tego co wiem to trzeba mieć specjalny kabel do sterownika, bynajmniej tak kasowaliśmy błędy poduszek w szkole na laborkach. Sterownik zadziała ponownie, bo to sprawdzaliśmy (sterownik z paska b5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie usuwalem, ale gosc sie podpial kablem pod kierownica , pozniej program zalaczyl i w nim. Jaki kabel, to ja nie wiem, ale to chyba zwykly VAG, bo usunal mi tez inne bledy ktore sie pojawily jakis od anteny. Odpalilem auto kolejny raz i nie wyskakuje juz blad. Wiec wszystko jest ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wygląda ze wszystko jest ok. Ogólnie po dzwonie nie da się skasować błędu tak jak opisałeś. trzeba wyjąc sterownik od poduszek i się do niego podpiąć aby wykasować informacje o kolizji. Można wykasować jedynie błąd poduszki - za dużą rezystancje - czyli np jak odłączysz poduszkę i sterownik załapie błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...