Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

No, pogratulować audicy :good:

dzięki :>[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:16_________________________________________________

Widzę że błyskawicznie bierzesz do siebie porady i już kolejny mod zrobiony :naughty:

no wiesz ja lubie dbać o swoje maleństwo :>[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:18_________________________________________________

Odrazu lepiej pod maską wygląda :good:

Ja szukam i nic :( Już się zastanawiam nad dieslem bo miałbym ropę tanio ale boje się tych pompowtrysków i innych rzeczy typu dwumas itp :confused4:

nie przejmuj sie czasami trzeba zaryzykować no i po drugie na coś ta kase trzeba wydawać :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:19_________________________________________________

kiepsko ta popielniczka wygląda bez kompletu na biegi, jak chcesz to ci moge spowrotem moge soul sprzedac :tongue4:

bedzie i komplecik jakoś moze sie dokupi ta rameczke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pieknie sie ta twoja czarna bestyja prezentuje ;) i oby tak dalek :evil:

dziękuje i zaraz wskakuje na poklad kolejny mily dla oka modzik tylko jak wroce z trasy :) bo na razie grzeje d.... we francji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pieknie sie ta twoja czarna bestyja prezentuje ;) i oby tak dalek :evil:

dziękuje i zaraz wskakuje na poklad kolejny mily dla oka modzik tylko jak wroce z trasy :) bo na razie grzeje d.... we francji :)

Co wrzucasz? :mysli:

W tym tygodniu mam czas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wrzucasz? :mysli:

W tym tygodniu mam czas :kox:

to super Krzysiu jak tylko wroce to bede dzwonil bo narazie to brak cos ladunkow :(

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________

Ciekawe co tym razem :kox:

hehe juz wrzuce zaraz foto :)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________no wiec takie cos wpada :) full podswietlane z chromem :) airbag on/off ciekae czy da sie to wyrezac zeby dzialalo

4184a442348ff74emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wrzucasz? :mysli:

W tym tygodniu mam czas :kox:

to super Krzysiu jak tylko wroce to bede dzwonil bo narazie to brak cos ladunkow :(

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________

Ciekawe co tym razem :kox:

hehe juz wrzuce zaraz foto :)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________no wiec takie cos wpada :) full podswietlane z chromem :) airbag on/off ciekae czy da sie to wyrezac zeby dzialalo

4184a442348ff74emed.jpg

da radę :wink4:

musisz tylko dokupić ten wyłaczniko włacznik poduszki na kluczyk (montowany w schowku- chyba da się wyrezać schowek pod to :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat najmniejszy problemik bedzie narazie zrobie sobie tylko zeby świeciło a jak bede zmienial schowek to zakupie taki na fullu żeby był :decayed:

kurde wróciłem ale nie mam jak tego zamontować bo znowu nie mam łapek do RNS-E a jakoś mi schodzi z zamówieniem ich hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie i nawet teraz tyle przycisków ci doszło, normalnie bogactwo :gwizdanie: :kox::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie i nawet teraz tyle przycisków ci doszło, normalnie bogactwo :gwizdanie: :kox::cool1:

trzeba to powoli zapelniac :)[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 22:56_________________________________________________

No i malutka sesja po dopieszczeniu czarnuli

:) teraz jest czarna z posypką :kox:

5b22f3668066b539m.jpg f80298408faace20m.jpg

6c1decdd6cabacd2m.jpg bfabb3c01954256em.jpg

ac2e662bf6fb914am.jpg b6ad77c7b522d2fdm.jpg

ba69a2b0440efb5fm.jpg 72f73e1bbbb83862m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah ta stal ja wytrzymałem miesiąc i kupiłem ALU.

PS. Auto kosa :decayed:

he he juz blizej niz dalej do wiosny :) a wlasnie musze cos kupic jakies 18 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...