Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no młodsze i duzo ladniejsze :kox:

Opublikowano

Świetnie teraz środek wygląda, ogólnie bardzo ładna Audi :). Po założeniu RNS, Concert idzie na sprzedaż? Jeśli tak to proszę o PW, może się dogadamy :good:.

Opublikowano

Fajna czarnula :good: Ostatni mod chyba najbardziej użyteczny, będziesz zadowolony :wink4:

Opublikowano

no.. no.. auto niedawno chyba kupione z tego co pamietam a z modami lecisz na ostro :good::notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Fajna czarnula :good: Ostatni mod chyba najbardziej użyteczny, będziesz zadowolony :wink4:

no mam nadzieje bo nie był tani hehe ale czego sie nie robi dla wymarzonego autka :) Czester ale musze jakoś doprowadzić swój lakierek do takiej igiełki jak ty masz :kox:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 15:53_________________________________________________

no.. no.. auto niedawno chyba kupione z tego co pamietam a z modami lecisz na ostro :good::notworthy:

oj tam no takie rzeczy trzeba mieć w autku :decayed::naughty:

Opublikowano

Zajrzyj do mojego wątku, opisałem tam po krótce co z lakierem zrobiłem :)

Opublikowano
  • Autor

no i mamy kolejnego bardzo przyjemnego dla oka moda tzn foteliki z b7 wzór s-line tylko że materiałowe czarne :decayed: ale moim zdaniem fajniesze napewno niż z b6 i wygodniejsze :kox:

b45b6452793b47a2m.jpg2afed853859c8629m.jpg5895619cc49131e3m.jpg

a tu takie malutkie porównanie jak było a jak jest w środku :kox:

BYŁO 031e4bc3ca85b918med.jpg JEST 1a8911292d085f91med.jpg

Opublikowano

teraz poluj na prawdziwe fotele s-line, pół skórzane :wink4:

Opublikowano
  • Autor

teraz poluj na prawdziwe fotele s-line, pół skórzane :wink4:

powiem ci ze bardzo chętnie ale to dopiero na lato jak coś teraz jakieś drobniejsze rzeczy wejdą takie jak listwy 1nk coś w tym stylu może kamerka cofania

Opublikowano

jasna sprawa, na wszystkie mody potrzeba $$$ ale fajnie, że działasz. auto zmienia się na + :good:

Opublikowano

1a8911292d085f91med.jpg

pięknie :wink4:

Opublikowano

Konkretnie idziesz :kox:

Opublikowano
  • Autor

jasna sprawa, na wszystkie mody potrzeba $$$ ale fajnie, że działasz. auto zmienia się na + :good:

no właśnie jak by było wiecej PLN-ów to było by super :) ale pomalutku i będzie pieknie [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 13:48_________________________________________________

wiem widziałem na takie coś choruje :kox: ale tak jak mówie na lato dopiero [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 13:49_________________________________________________

1a8911292d085f91med.jpg

pięknie :wink4:

dzięki miło słyszeć :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 13:49_________________________________________________

Konkretnie idziesz :kox:

za duzo przesiaduje na forum i jestem bardzo podatny na mody nie potrafie się powstrzymać hehe ale wiesz krzysztof ze ty też masz w to mały wkład?? :wink4:

Opublikowano

Konkretnie idziesz :kox:

za duzo przesiaduje na forum i jestem bardzo podatny na mody nie potrafie się powstrzymać hehe ale wiesz krzysztof ze ty też masz w to mały wkład?? :wink4:

A ja się zastanawiam czy i kiedy będziesz go sprzedawał :naughty: Piękna furka!

Opublikowano
  • Autor

A ja się zastanawiam czy i kiedy będziesz go sprzedawał :naughty: Piękna furka!

hehehe a czemu sie nad tym zastanawiasz??? :)

Opublikowano

A ja się zastanawiam czy i kiedy będziesz go sprzedawał :naughty: Piękna furka!

hehehe a czemu sie nad tym zastanawiasz??? :)

Ty tam wiesz czemu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A ja się zastanawiam czy i kiedy będziesz go sprzedawał :naughty: Piękna furka!

hehehe a czemu sie nad tym zastanawiasz??? :)

Ty tam wiesz czemu :gwizdanie:

czyli co jednak warto ode mnie autko kupić?? :)

Opublikowano

A ja się zastanawiam czy i kiedy będziesz go sprzedawał :naughty: Piękna furka!

hehehe a czemu sie nad tym zastanawiasz??? :)

Ty tam wiesz czemu :gwizdanie:

czyli co jednak warto ode mnie autko kupić?? :)

Jasne :decayed: zawsze to mówiłem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no to bardzo się ciesze :hi:

a kiedy ta obiecana sesja?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.