Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

zewnątrz duży + :good: ,a jeśli chodzi o klimę to się przypatrz się masz inny odcień radia niż klimy ,pewnie panel był zjechany i został podmieniony ,a co do silnika oglądałem passata 1,9 avf po przelocie 600 tyś i też elegancko pracował, a wszystko zależy jak poprzedni właściciel dbał to duży przebieg nie jest straszny

Ten odcień to chyba złudzenie.. panel został po prostu mocno doświetlony lampą aparatu i wygląda na jaśniejszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest złudzenie miałem tak po wymianie panelu na grzane stołki ,właśnie taka jest różnica w odcieniu między b6 a b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo nie rzuca się tak mocno w oczy tylko na fotach tak się dzieje ,ale i tak auto bardo ładne ,przydała by się na tył dokładka z dyfuzorem na dwie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że nie odpisywałem ale byłem w trasie :) no więc tak

Pawlo 2004 19' to jak dla mnie za duża fela :) a co do kolorku to naprawde wymiata :)

GREG2505 moze i masz racje ze jest inny odcień ale powiem szczerze ja tego nie widze tak samo jak ktoś tam wcześniej pisał że podłokietnik jest wytarty dziś specjalnie mu się przygladałem i nic kompletnie tam nie jest wytarte jeżeli to auto miało by mieć jakiś duzy przebieg to ktoś musiał by wymienić cały środek podrobic historie w ASO czego nie da rady zrobić itp itd.... ja wychodze z takiego załozenia że jak sprawdzilismy z KRZYSZTOFEM to autko komputerowo i ogladaliśmy je przez ponad 2h i nic nie wyszło zeby był to jakiś wał to myśle że autko nie jest złe naprawde mi się doskonale nim jeździ. Mój mechanik też stwierdził że przebieg musi być ori bo i przez ASO sprawdzał on sam i swoim doświadczonym okiem przelecjał wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mogłeś dać pikowaną z s-line

Fakt mogl dac :confused4: Przy zmienie kierownicy by pasila taka pikowana , chyba ze gladka zalozy kiere .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna osoba znajoma z A3 hehe :naughty:

B6steczka marzenie. Właśnie taką mam zamiar kupić bądź niebieską.

Ale czarna maliniasta. Robi robotę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy spokojnie przyjdzie czas i na pikowana moze. Narazie zarzucilem sobie taka :)

PATRYŚ kupuj bo warto tylko szukaj w ori s-linie:)

Krzysiu spokojnie i tego sie dorobie narazie musze powoli składać środek zeby byl pełny s-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna :good: z przodu przypomina mi moja,szkoda ze trumniak

kule zawsze mozesz dac do obszycia do forumowego tapicera :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trumniak jest ładniejszy niż sedan :) jaką kule o kiere ci chodzi?? jeżeli tak to w przyszłym tygodniu piękna od b8 wchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gałka s-line a nie s4 ale spoko :) mam identyczną, w poprzedniej A4 miałem pikowaną skórę i w porównaniu z gładką to pikowana jest milsza w dotyku, tak jakby bardziej miękka.

Furka naprawdę super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w połowie pikowana czyli tu gdzie się trzyma a reszta gładka będzie. Chyba będzie jednak trzeba zmienić na pikowaną gałeczkę ale to juz mały problem jest wrzuciłem tą na szybko ponieważ nie mogłem juz patrzeć na tą ori tak jak i ta kiera mnie wqrwia strasznie moim zdaniem Audi strasznie słabo się postarało z tym wyglądem tej ori kierownicy :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 08:14_________________________________________________No i przyszedł czas na kolejne mody wszystko dzieki SIEMIANOWI a więc weszłą kierownica od b8 3 ramienna z multifunkcją i został zrobiony pełny komputerek :)

d5a222a34d423300m.jpg6ab18ade8a31e936m.jpgd4ee8c3f540e37d6m.jpg

No i co najlepsze sie okazało, że w moim autku jest bluetooth i można sobie gadać normalnie przez telefon :) :) mały bajer a cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w połowie pikowana czyli tu gdzie się trzyma a reszta gładka będzie. Chyba będzie jednak trzeba zmienić na pikowaną gałeczkę ale to juz mały problem jest wrzuciłem tą na szybko ponieważ nie mogłem juz patrzeć na tą ori tak jak i ta kiera mnie wqrwia strasznie moim zdaniem Audi strasznie słabo się postarało z tym wyglądem tej ori kierownicy :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 08:14_________________________________________________No i przyszedł czas na kolejne mody wszystko dzieki SIEMIANOWI a więc weszłą kierownica od b8 3 ramienna z multifunkcją i został zrobiony pełny komputerek :)

d5a222a34d423300m.jpg6ab18ade8a31e936m.jpgd4ee8c3f540e37d6m.jpg

No i co najlepsze sie okazało, że w moim autku jest bluetooth i można sobie gadać normalnie przez telefon :) :) mały bajer a cieszy :)

Ładnie ładnie :kox:

Co następne? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...