Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy przecież zawsze macie przy normalnym obnizeniu tzn nie gwintem przód wyzej stoi. U mnie amorki są w bardzo dobrym stanie bo maja po 74%[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:22_________________________________________________No i mamy kolejnego bardzo przyjemnego dla oka moda czyli została wymieniona podsufitka na czarną :kox: :kox: Najbardziej co cieszy mnie w tym modzie to to ze zrobiłem go sam :) co prawda trfało to 6:30 h no ale czego nie robi się dla autka :naughty: . Przy okazji do tego doszedł taki drobny modzik tzn w przedniej lampce są dwie diodki które oświecają drążek skrzyni biegów :)

-czarna podsufitka-------->

854b4ba28ef0cd72m.jpgb777cd3ddc37f7bbm.jpg8e2a42b96581a067m.jpg

a7728271962eafafm.jpgbfdba9811545bae6m.jpg

-pakiet oświetlenia drążka(troszke liche zdjęcie wybaczcie)------->

98b90bb6633fced2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do tego właśnie dążyłem :) ale nie będzie full black edition bo chce alu szczotkowane sobie wsadzić :naughty: no i pedały będą od rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do tego właśnie dążyłem :) ale nie będzie full black edition bo chce alu szczotkowane sobie wsadzić :naughty: no i pedały będą od rs4

Mógłbyś pokazać jak one wyglądają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś pokazać jak one wyglądają ?

kolego ale o co pytasz??? te listwy chcesz zobaczyć[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 12:13_________________________________________________

za liche zdjecie nie wybaczymy :))

ty lepiej nie pyskuj tylko pochwal się nowym nabytkiem :) bo jest za***ista sztuka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy przecież zawsze macie przy normalnym obnizeniu tzn nie gwintem przód wyzej stoi. U mnie amorki są w bardzo dobrym stanie bo maja po 74%[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:22_________________________________________________No i mamy kolejnego bardzo przyjemnego dla oka moda czyli została wymieniona podsufitka na czarną :kox: :kox: Najbardziej co cieszy mnie w tym modzie to to ze zrobiłem go sam :) co prawda trfało to 6:30 h no ale czego nie robi się dla autka :naughty: . Przy okazji do tego doszedł taki drobny modzik tzn w przedniej lampce są dwie diodki które oświecają drążek skrzyni biegów :)

-czarna podsufitka-------->

854b4ba28ef0cd72m.jpgb777cd3ddc37f7bbm.jpg8e2a42b96581a067m.jpg

a7728271962eafafm.jpgbfdba9811545bae6m.jpg

-pakiet oświetlenia drążka(troszke liche zdjęcie wybaczcie)------->

98b90bb6633fced2m.jpg

dobry mod :good:

ja to chyba zrobie ale w czarnej alkantrze

co do tego obnizenia to ja np nie mam wyzej przodu :) no ale musialem dac z przodu sprezyny -50 a z tylu - 30,jak ktos daje springio 30/30 zawsze daje to taki efekt ze przod jest wyzej :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry mod :good:

ja to chyba zrobie ale w czarnej alkantrze

co do tego obnizenia to ja np nie mam wyzej przodu :) no ale musialem dac z przodu sprezyny -50 a z tylu - 30,jak ktos daje springio 30/30 zawsze daje to taki efekt ze przod jest wyzej :thumbdown:

mi to nie przeszkadza ważne że zaje.... się trzyma :) a co do moda to też planowałem w alcantarze ale ori alcantara bardzo droga a te inne podobno płowieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy co z czasem kolor traca?? :mysli: ja tez nie myslalem o ori

materiał się troszke psuje matowieje i taki twardy się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziś doszedł mały mod :) wymieniłem żarówki w podsufitce na ledowe teraz dość przyjemnie to wygląda tylko jeszcze musze gdzieś dorwać takie żeby wsadzić nad tylnią kanapą ale przednie i w bagażniku wymienione

55a5d5430ede4cd4m.jpgd9c0e5283260de67m.jpg0e428204793d0629m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodź podświetlenie gałki zmiany biegów jakoś do mnie nie przemawia ( kwestia gustu ;) )

czemu tak mówisz moim zdaniem fajny bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh wiesz jakoś to do mnie nie przemawia - każdy ma swój styl ;)

ale nie powiem pomysł nie jest zły

koniec ot

ledy w podsufitce drobna zmiana a nieźle wygląda :mysli: muszę u siebie wymienić

ciekawy temat z pewnością będę tu zaglądać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh wiesz jakoś to do mnie nie przemawia - każdy ma swój styl ;)

ale nie powiem pomysł nie jest zły

koniec ot

ledy w podsufitce drobna zmiana a nieźle wygląda :mysli: muszę u siebie wymienić

ciekawy temat z pewnością będę tu zaglądać :naughty:

hehe dzięki wielki coś napewno się dzieje przy autku :) a co do ledów w podsufitce to moim zdaniem tylko pasują do czarnej bo przy jasnej chyba nie było by takiego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh wiesz jakoś to do mnie nie przemawia - każdy ma swój styl ;)

ale nie powiem pomysł nie jest zły

koniec ot

ledy w podsufitce drobna zmiana a nieźle wygląda :mysli: muszę u siebie wymienić

ciekawy temat z pewnością będę tu zaglądać :naughty:

Koleżanko musiałabyś to zobaczyć na żywo ;) to się nie rzuca w ogóle w oczy i tak na prawdę daje jedynie delikatną poświatę na drążek , Kolega zrobił fotkę po prostu podkładając rękę pod same diody

dla mnie + dużo się tu dzieje ;) listwy i rnse :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi co do tych ledow w podsufitce to jakiej one sa wielkosci mowie o wszytkich lacznie tymi z przedniej strony oraz tylnie lampki sa one dlugosciowo 31mm czy 36mm czy 42mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves tak jak mówisz musiała by to koleżanka zobaczyć na własne oczka :) :) z listewkami coś musze powoli działaś a nad RNS-E już pracuje powoli :) to jest bajer kosmos już sie na tego moda nie moge doczekać :kox:

Michail5566 te w tej ostatniej lampce w bagażniku są inne tzn krótsze od tych z przedniej lampki a te w środkowej i szperacze są jednakowe wymiarów nie znam ale to jest to samo co ori ja zrobiłem tak ze wyjąłem te ori zaszedłem z nimi do sklepu i sprzedawca mi już dobrał :) jeszcze musze te tylnie dorwać takie zeby swieciły w dół a nie do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spko ja mam takie cos to kupienia i wlasnie dlatego pytam http://allegro.pl/led-zarowka-rurkowa-31mm-super-flux-oryginal-ss-i1922297643.html oprocz tej jest jeszcze 36mm i 42mm dla tego pytam bo nie wiem gdzie to mozna kupic na miescie wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...