Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

DAVID programik narazie odchodzi na bok ponieważ słabe sprzęgło jest i dwumas tak myśle z pół roku jeszcze pojeżdze na tym co jest i wsadze sobie sztywne sprzęgło i wtedy wskoczy programik :) taki jest mniej wiecej plan hehe

ANTONIO wszystko śmiga bez problemowo można pytać SIEMIANA akurat jakoś tak się udało, że śmiga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gites, ja jak miałem w b6 kierę z b7 to lewa rolka nie działała ale jak zamieniłem z kolega się na radia (on miał B7) to śmigało

no ale moja B6 była 2001 rok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhym a moja jest jedną z ostanich sztuk z b6 ponieważ jest to 04.11.2004r a w listopadzie był koniec produkcji b6 jak sie nie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna fura :good:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:27_________________________________________________

to gites, ja jak miałem w b6 kierę z b7 to lewa rolka nie działała ale jak zamieniłem z kolega się na radia (on miał B7) to śmigało

no ale moja B6 była 2001 rok :wink4:

Concert z ostatnich b6 tez dziala z multi b7 - niedawno ze swojej furki takiego concerta sprzedałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja AIRWOLF ale w tej też podobno nie działała roleczka ale ja ze mam z samego końca produkcji to w tych juz podobno dzialala bezproblemowo i cale szczęście bo jest kozak :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 21:03_________________________________________________no i wkońcu przyszła pora na pakiet zimowy czyli zmiana kół na 195/65/15' :) jak wam się podobateraz black edition hehe :kox:

5312f3b701ea9a20m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co mi się najbardziej podoba w tym wszystkim to zawias kosmicznie to wyglada :) jak nawet jeden palec nie chce wejsc pomiedzy koło a nadkole hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie same 17" zmieniłem na takie same 15", nie mogę teraz patrzeć na auto :thumbdown:.

Bardzo ładna A4 i fajne mody, powodzenia :wink4:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie same 17" zmieniłem na takie same 15", nie mogę teraz patrzeć na auto :thumbdown:

a mi np sie podoba bo teraz jest wszystko czarne zero chromu zawsze chciałem mieć cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie same 17" zmieniłem na takie same 15", nie mogę teraz patrzeć na auto :thumbdown:

a mi np sie podoba bo teraz jest wszystko czarne zero chromu zawsze chciałem mieć cos takiego

odwazniki na kolach jeszcze musisz psiaknąć na czarno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odwazniki na kolach jeszcze musisz psiaknąć na czarno :decayed:

no masz racje zrobie sobie to w sobote ale jeszcze myślałem o kierunkach zeby zmienić na takie czarne z dioda ale nigdzie nie moge tego się doszukać (chodzi mi o te boczne kieruneczki oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...