Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No, pogratulować audicy :good:

dzięki :>[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:16_________________________________________________

Widzę że błyskawicznie bierzesz do siebie porady i już kolejny mod zrobiony :naughty:

no wiesz ja lubie dbać o swoje maleństwo :>[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:18_________________________________________________

Odrazu lepiej pod maską wygląda :good:

Ja szukam i nic :( Już się zastanawiam nad dieslem bo miałbym ropę tanio ale boje się tych pompowtrysków i innych rzeczy typu dwumas itp :confused4:

nie przejmuj sie czasami trzeba zaryzykować no i po drugie na coś ta kase trzeba wydawać :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 23:19_________________________________________________

kiepsko ta popielniczka wygląda bez kompletu na biegi, jak chcesz to ci moge spowrotem moge soul sprzedac :tongue4:

bedzie i komplecik jakoś moze sie dokupi ta rameczke :)

Opublikowano

spoko :)

Opublikowano
  • Autor

ale jak coś to ja ci moge swoje sprzedać bo mi leza na półce i sie kurza :thumbdown:

Opublikowano

no pieknie sie ta twoja czarna bestyja prezentuje ;) i oby tak dalek :evil:

Opublikowano
  • Autor

no pieknie sie ta twoja czarna bestyja prezentuje ;) i oby tak dalek :evil:

dziękuje i zaraz wskakuje na poklad kolejny mily dla oka modzik tylko jak wroce z trasy :) bo na razie grzeje d.... we francji :)

Opublikowano

no tak komu lepiej :tongue4: to czekamy na kolejnego moda :przebiegly:

Opublikowano

no pieknie sie ta twoja czarna bestyja prezentuje ;) i oby tak dalek :evil:

dziękuje i zaraz wskakuje na poklad kolejny mily dla oka modzik tylko jak wroce z trasy :) bo na razie grzeje d.... we francji :)

Co wrzucasz? :mysli:

W tym tygodniu mam czas :kox:

Opublikowano

Ciekawe co tym razem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Co wrzucasz? :mysli:

W tym tygodniu mam czas :kox:

to super Krzysiu jak tylko wroce to bede dzwonil bo narazie to brak cos ladunkow :(

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________

Ciekawe co tym razem :kox:

hehe juz wrzuce zaraz foto :)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________no wiec takie cos wpada :) full podswietlane z chromem :) airbag on/off ciekae czy da sie to wyrezac zeby dzialalo

4184a442348ff74emed.jpg

Opublikowano

Co wrzucasz? :mysli:

W tym tygodniu mam czas :kox:

to super Krzysiu jak tylko wroce to bede dzwonil bo narazie to brak cos ladunkow :(

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________

Ciekawe co tym razem :kox:

hehe juz wrzuce zaraz foto :)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 12:26_________________________________________________no wiec takie cos wpada :) full podswietlane z chromem :) airbag on/off ciekae czy da sie to wyrezac zeby dzialalo

4184a442348ff74emed.jpg

da radę :wink4:

musisz tylko dokupić ten wyłaczniko włacznik poduszki na kluczyk (montowany w schowku- chyba da się wyrezać schowek pod to :P )

Opublikowano
  • Autor

to akurat najmniejszy problemik bedzie narazie zrobie sobie tylko zeby świeciło a jak bede zmienial schowek to zakupie taki na fullu żeby był :decayed:

kurde wróciłem ale nie mam jak tego zamontować bo znowu nie mam łapek do RNS-E a jakoś mi schodzi z zamówieniem ich hehe

Opublikowano

ładna sztuka i jedyny możliwy kolor :good:

Opublikowano
  • Autor

no i malutka zmiana na nowy komplecik z chromikiem :)

2d53a2009d21826bm.jpg09cfa78a131eb114m.jpg

:> :> :>

Opublikowano

dużo lepiej to wygląda, a na żywo jeszcze ładniej :good:

Opublikowano
  • Autor

mala zmianka a oko cieszy strasznie :kox:

Opublikowano

fajnie fajnie i nawet teraz tyle przycisków ci doszło, normalnie bogactwo :gwizdanie: :kox::cool1:

Opublikowano
  • Autor

fajnie fajnie i nawet teraz tyle przycisków ci doszło, normalnie bogactwo :gwizdanie: :kox::cool1:

trzeba to powoli zapelniac :)[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 22:56_________________________________________________

No i malutka sesja po dopieszczeniu czarnuli

:) teraz jest czarna z posypką :kox:

5b22f3668066b539m.jpg f80298408faace20m.jpg

6c1decdd6cabacd2m.jpg bfabb3c01954256em.jpg

ac2e662bf6fb914am.jpg b6ad77c7b522d2fdm.jpg

ba69a2b0440efb5fm.jpg 72f73e1bbbb83862m.jpg

Opublikowano

Ah ta stal ja wytrzymałem miesiąc i kupiłem ALU.

PS. Auto kosa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ah ta stal ja wytrzymałem miesiąc i kupiłem ALU.

PS. Auto kosa :decayed:

he he juz blizej niz dalej do wiosny :) a wlasnie musze cos kupic jakies 18 :naughty:

Opublikowano

piękna ta twoja czarnula :afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.