Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ta ori soczewka jest mała u ja mam z A6 C6 jest większa. Masz nowe żarniki?

Opublikowano

teraz pora na spryskiwacze :good:

Opublikowano

jaka jest w ogóle różnica z zewnątrz pomiędzy zwykła lampą a ksenonem?

zwykłą i biksa znam i rozróżniam :tongue:

Opublikowano
  • Autor
Ale ta ori soczewka jest mała u ja mam z A6 C6 jest większa. Masz nowe żarniki?

tak nowe osram

---------- Post added at 10:55 ---------- Previous post was at 10:54 ----------

teraz pora na spryskiwacze :good:

no pomalutku bedziemy rezac :decayed:

---------- Post added at 10:56 ---------- Previous post was at 10:55 ----------

jaka jest w ogóle różnica z zewnątrz pomiędzy zwykła lampą a ksenonem?

zwykłą i biksa znam i rozróżniam :tongue:

chłopie to jest przepaść na normalnych lampach jak jezdziłem no to sie jezdziło ale jak wskoczyły wczoraj xenony to tamte sa jak byś jezdził na postojówkach:doh:

Opublikowano

chłopie to jest przepaść na normalnych lampach jak jezdziłem no to sie jezdziło ale jak wskoczyły wczoraj xenony to tamte sa jak byś jezdził na postojówkach:doh:

to też od żarówki/żarnika zależy

jak wrzuciłem hid to też jest przepaść :tongue:

ale mi chodziło o budowę zewnętrzną... czy są jakieś widoczne z zewnątrz zauważalne różnice :grin:

pytam praktycznie tylko dlatego żeby wiedzieć czy mój hid będzie się wyróżniał z zewnątrz względem prawdziwego ORI ksenonu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jedyna różnica to jest ze jest żarnik a nie zwykla H7 i ze od spodu jest zamontowana przetwornica i tyle wielkość lampy jest taka sama

teraz lepiej?? :decayed:

Opublikowano

Nie, xenon i zwykła lampa wyglądają tak samo, chyba, że jest od S4, wtedy ma ciemny środek

Opublikowano

Ja mam Bixenon Ori i jest ciemny w środku

Opublikowano

Paweł, 5000K kupiłeś te żarniki?

Opublikowano
  • Autor
Ja mam Bixenon Ori i jest ciemny w środku

bixy owszem sa szare w środku a xenon jest normalny chyba ze ktos sobie prysnie tak jak ja bede chcial zrobic na czarno:decayed:

---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 14:02 ----------

Paweł, 5000K kupiłeś te żarniki?

nie Krzysiu to są 4300 chyba jak sie nie myle albo 4200 nie wiem jak ori wychodza wazne ze za***iście swieci roznica kolosalna na zwyklych lampach to sie jezdzilo jak na postojowkach hehehe

Opublikowano

ZWYKŁY xenon z S4 ma ciemne środki

Opublikowano
  • Autor
ZWYKŁY xenon z S4 ma ciemne środki

ale z normalnej a4 ma taki jak ja mam nie??

Opublikowano
jedyna różnica to jest ze jest żarnik a nie zwykla H7 i ze od spodu jest zamontowana przetwornica i tyle wielkość lampy jest taka sama

teraz lepiej?? :decayed:

ciepło ciepło :tongue:

Nie, xenon i zwykła lampa wyglądają tak samo, chyba, że jest od S4, wtedy ma ciemny środek

oooo właśnie o to mi chodziło :decayed:

ZWYKŁY xenon z S4 ma ciemne środki

ale z normalnej a4 ma taki jak ja mam nie??

więc wychodzi na to że tak...

biksenon ma ciemne środki, ksenon z s4 ma ciemne środki (ale pewnie małą soczewkę?:eusathink: ),

a ksenon z a4 tak jak zwykla lampa są takie same (chodziło mi m.in o układ żarówek bo np w biksach soczewka jest większa a postojówka jest gdzie indziej :tongue:)

a nigdy nie umiałem rozpoznać czy lampa jest zwykła czy ksenon (nie sugerując się spryskami :decayed: )

Opublikowano

Dokładnie tak jest :thumbup1: Xenon ma taki sam układ żarówek jak zwykła h7.

Xenon z S4 ma ciemne środki ale małą soczewkę

Opublikowano
  • Autor

SEVES alez ty jestes wymagajacy:decayed:

Opublikowano
SEVES alez ty jestes wymagajacy:decayed:

:tongue:

to tylko zwykła ciekawość :decayed:

Opublikowano

Oni ci robią te opony czy co?:bag:

Opublikowano

też jestem ciekawy jak na tych białych felach wygląda.. zajrzałem pewny że fotki pooglądam a tu cisza w temacie :doh: buuuu

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Oni ci robią te opony czy co?:bag:

nie no dramat jest juz tu kuzyna jebe codziennie :facepalm:no ale coz warto czekac bo cena :kox:

---------- Post added at 18:37 ---------- Previous post was at 18:35 ----------

też jestem ciekawy jak na tych białych felach wygląda.. zajrzałem pewny że fotki pooglądam a tu cisza w temacie :doh: buuuu

:decayed:

ty jestes ciekawy a co dopiero ja mam powiedzieć:shock3: jak mi tu jedna lezy w pokoju i patrze na nia codziennie :facepalm:

Opublikowano
też jestem ciekawy jak na tych białych felach wygląda.. zajrzałem pewny że fotki pooglądam a tu cisza w temacie :doh: buuuu

:decayed:

ty jestes ciekawy a co dopiero ja mam powiedzieć:shock3: jak mi tu jedna lezy w pokoju i patrze na nia codziennie :facepalm:

no to się nazywa prawdziwy fan motoryzacji :thumbup1:

choć w sumie ćwierć fana bo jakbys miał 4 to byłby pełny fan :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.