Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedajesz te pedały/nakładki RS4 czy dorwałeś drugi komplet bo widzę że dałeś ogłoszenie na forum:question:

Opublikowano

Ładnie rezasz :slina:

Opublikowano
  • Autor
Sprzedajesz te pedały/nakładki RS4 czy dorwałeś drugi komplet bo widzę że dałeś ogłoszenie na forum:question:

nakładki to leżakują mi w domu juz jakis czas :decayed: jakoś nigdy nie było czasu wystawić a teraz ostatnio dorwałem cały komplecik w dobrej cenie to kupiłem :banan:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Ładnie rezasz :slina:

dziekuje staram sie :wink:

---------- Post dopisany 29-04-2012 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2012 at 18:30 ----------

Foty tak na szybko z Marcinem :decayed:

628674c33b525f65m.jpg

6ec0b121b8543eb3m.jpg

d2e3705c425e3e4dm.jpg

3e655386539d7e18m.jpg

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

kolejny maly dodatek do malenstwa :decayed:

658f3d59afc5abb1m.jpg

Opublikowano

wywal jeszcze znaczki A4 oraz 1.9 TDI i będzie malina:decayed:

Opublikowano
  • Autor
wywal jeszcze znaczki A4 oraz 1.9 TDI i będzie malina:decayed:

zrpbie to juz za niedługo tylko troszku cieplej niech sie zrobi zeby ten klej troszku popuscil

Opublikowano

to jaka u Ciebie pogoda, że chcesz jeszcze cieplej? :shock3: ja póki co nie narzekam bo dziś były 33 stopnie w Bydgoszczy :whistling:

Opublikowano
  • Autor
to jaka u Ciebie pogoda, że chcesz jeszcze cieplej? :shock3: ja póki co nie narzekam bo dziś były 33 stopnie w Bydgoszczy :whistling:

hehehe u nas tez bylo goraco ale d*py nie chcialo mi sie ruszyc :decayed: jutro moze sie zbiore :wink:

Opublikowano
to jaka u Ciebie pogoda, że chcesz jeszcze cieplej? :shock3: ja póki co nie narzekam bo dziś były 33 stopnie w Bydgoszczy :whistling:

hehehe u nas tez bylo goraco ale d*py nie chcialo mi sie ruszyc :decayed: jutro moze sie zbiore :wink:

Bierz WD40, żyłkę i zdrapuje te znaczki :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
to jaka u Ciebie pogoda, że chcesz jeszcze cieplej? :shock3: ja póki co nie narzekam bo dziś były 33 stopnie w Bydgoszczy :whistling:

hehehe u nas tez bylo goraco ale d*py nie chcialo mi sie ruszyc :decayed: jutro moze sie zbiore :wink:

Bierz WD40, żyłkę i zdrapuje te znaczki :tongue4:

ooo powiem ci ze WD40 to mi do głowy nie wpadlo dzieki za rade :decayed: jutro dzialam :decayed:

Opublikowano

Suszarka do włosów Panie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Suszarka do włosów Panie :wink:

a z lakierem sie nic nie stanie??

Opublikowano

Nie, przecież lekko podgrzewasz tylko znaczki a potem żyłką wędkarską :wink:

Opublikowano
  • Autor
Nie, przecież lekko podgrzewasz tylko znaczki a potem żyłką wędkarską :wink:

dobrze sie sklada bo żyłeczka jest na wypasie bo ja jestem wędkarzem :decayed::wink:

Opublikowano

No to najcieńszą jaką masz i rura ;)

Opublikowano
  • Autor

no to jutro sie bede z tym bawil :decayed: i jeszcze jakos w tym albo w przyszłym tygodniu musza dystanse wskoczyc :decayed:

---------- Post dopisany 01-05-2012 at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 22:44 ----------

no i tak jak obiecywałem dupeczka została tylko ze znaczkiem OOOO :decayed:

tak było:

3eaac4ce60d7cbeem.jpg

a tak jest:decayed:

c0a0664922fd6d3dm.jpg

Opublikowano

najlepszy mod, który powinien nastąpić zaraz po zakupie auta :decayed:

Opublikowano

Co się zmieniło?? :polew:

Opublikowano
  • Autor
najlepszy mod, który powinien nastąpić zaraz po zakupie auta :decayed:

oj tam wczesniej bylo zimno i nie bylo motywacji :grin:

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

Co się zmieniło?? :polew:

teraz jest goła d*pa :decayed:

Opublikowano

to jeszcze tylko zetrzyj to swiecace smarowidlo z poduszki i bedize super :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
to jeszcze tylko zetrzyj to swiecace smarowidlo z poduszki i bedize super :facepalm:

tzn??:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.