Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
rob program to podstawa :kox: a z ta rozmazana fota dawaj do kalendarza :polew:

programik bedzie juz niedlugo :decayed: a co do kalendarza to nie mam szczescia moje fotki nie przechodza:wink:

ja mam statyw :naughty: Pablo dzisiaj będę wiedział co z sobotą :naughty:

ty masz statyw i bardzo dobry aparat :decayed:

no to jak tylko cos bedziesz wiedzial dawaj znac bo takiego ziomka nie moze zabraknac :decayed:

50% że jadę.. :decayed: podeślij mi więcej informacji...

Opublikowano
  • Autor

fantowski poszlo PW:wink:

No i Panowie musze sie pochawlic ze sprzeglo i dwumasik juz zamontowane az sie lepiej na nowym smiga :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

:decayed:

PS

fajna ta Twoja furka :wink:

Opublikowano
  • Autor
dzięki za spota :hi:

:decayed:

PS

fajna ta Twoja furka :wink:

dzieki wielki i dzieki za dipa :decayed:

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

Fajna tylko gleba i recaro by się przydało :decayed:

Hammer ty to potrafisz czlowieka dobic:facepalm:

:decayed:

Opublikowano
Fajna tylko gleba i recaro by się przydało :decayed:

Hammer ty to potrafisz czlowieka dobic:facepalm:

:decayed:

Nie jest lekko ale jaja muszą być :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Fajna tylko gleba i recaro by się przydało :decayed:

Hammer ty to potrafisz czlowieka dobic:facepalm:

:decayed:

Nie jest lekko ale jaja muszą być :decayed:

ale pamietaj ze moja propozycja caly czas aktualna :polew:

Opublikowano
Fajna tylko gleba i recaro by się przydało :decayed:

Hammer ty to potrafisz czlowieka dobic:facepalm:

:decayed:

Nie jest lekko ale jaja muszą być :decayed:

ale pamietaj ze moja propozycja caly czas aktualna :polew:

Muszę się z tym przespać :decayed:

Opublikowano

Panowie właśnie siedzę nad zdjęciami, przesortowane, teraz tylko muszę rejestrację pozakrywać i jak wyrobie się przed nalotem znajomych to wrzucę jeszcze dziś link, z którego sobie ściągniecie zdjęcia z wczorajszego spotkania

H4mm3R miło było poznać:wink: ale przez Ciebie nie mogłem zasnąć :tonguemad::jezyk: tzn przez Twoje wozidło

Opublikowano
  • Autor
Panowie właśnie siedzę nad zdjęciami, przesortowane, teraz tylko muszę rejestrację pozakrywać i jak wyrobie się przed nalotem znajomych to wrzucę jeszcze dziś link, z którego sobie ściągniecie zdjęcia z wczorajszego spotkania

H4mm3R miło było poznać:wink: ale przez Ciebie nie mogłem zasnąć :tonguemad::jezyk: tzn przez Twoje wozidło

no dawaj dawaj fantowski :decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

Muszę się z tym przespać :decayed:

spoko daje ci czas :wink:

:decayed:

Opublikowano

kto chce link to PW

Opublikowano

no podrzucaj na PW :wink:

Opublikowano

H4mm3R miło było poznać:wink: ale przez Ciebie nie mogłem zasnąć :tonguemad::jezyk: tzn przez Twoje wozidło

Do następnego :wink: kupuj B7 i rezaj :naughty: wzór do naśladowania już masz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

H4mm3R miło było poznać:wink: ale przez Ciebie nie mogłem zasnąć :tonguemad::jezyk: tzn przez Twoje wozidło

Do następnego :wink: kupuj B7 i rezaj :naughty: wzór do naśladowania już masz :decayed:

nastepna przesiadka jak cos to na B8 i wtedy to ty bedziesz mial wzor do nasladowania :polew:

:wink:

Opublikowano

a nie moje A5? :decayed:

Opublikowano

H4mm3R miło było poznać:wink: ale przez Ciebie nie mogłem zasnąć :tonguemad::jezyk: tzn przez Twoje wozidło

Do następnego :wink: kupuj B7 i rezaj :naughty: wzór do naśladowania już masz :decayed:

nastepna przesiadka jak cos to na B8 i wtedy to ty bedziesz mial wzor do nasladowania :polew:

:wink:

spoko zobaczymy, bo ja już też się do B8 przymierzam:decayed:

Opublikowano

H4mm3R miło było poznać:wink: ale przez Ciebie nie mogłem zasnąć :tonguemad::jezyk: tzn przez Twoje wozidło

Do następnego :wink: kupuj B7 i rezaj :naughty: wzór do naśladowania już masz :decayed:

nastepna przesiadka jak cos to na B8 i wtedy to ty bedziesz mial wzor do nasladowania :polew:

:wink:

spoko zobaczymy, bo ja już też się do B8 przymierzam:decayed:

kto bogatemu zabroni :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Panowie właśnie siedzę nad zdjęciami, przesortowane, teraz tylko muszę rejestrację pozakrywać i jak wyrobie się przed nalotem znajomych to wrzucę jeszcze dziś link, z którego sobie ściągniecie zdjęcia z wczorajszego spotkania

H4mm3R miło było poznać:wink: ale przez Ciebie nie mogłem zasnąć :tonguemad::jezyk: tzn przez Twoje wozidło

a mówił że moje najładniejsze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

fantowski sciemnia zawsze :decayed:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

a nie moje A5? :decayed:

co jedrek chcesz mi sprzedac A5 czy mam cie nasladowac?? :decayed:

Opublikowano

H4mm3R miło było poznać:wink: ale przez Ciebie nie mogłem zasnąć :tonguemad::jezyk: tzn przez Twoje wozidło

Do następnego :wink: kupuj B7 i rezaj :naughty: wzór do naśladowania już masz :decayed:

nastepna przesiadka jak cos to na B8 i wtedy to ty bedziesz mial wzor do nasladowania :polew:

:wink:

spoko zobaczymy, bo ja już też się do B8 przymierzam:decayed:

kto bogatemu zabroni :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Panowie właśnie siedzę nad zdjęciami, przesortowane, teraz tylko muszę rejestrację pozakrywać i jak wyrobie się przed nalotem znajomych to wrzucę jeszcze dziś link, z którego sobie ściągniecie zdjęcia z wczorajszego spotkania

H4mm3R miło było poznać:wink: ale przez Ciebie nie mogłem zasnąć :tonguemad::jezyk: tzn przez Twoje wozidło

a mówił że moje najładniejsze :naughty:

bo racja :decayed: Twoje najładniejsze :jezyk:

Wąski PW poszło

Opublikowano

za 3 lata będę chciał Ci je sprzedać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.