Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kiedy montujesz tą dokładkę z cupry?

jak Marcin znajdzie chwilke czasu :D stresuje go zeby to bylo jakos szybko

To jak spadnie śnieg to zapraszam do mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe spoko spoko :D ale bedziesz musial dobrze zaplacic :D

Opublikowano

Pablo nie zapomnij i listwach dla mnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Pablo nie zapomnij i listwach dla mnie :naughty:

chcesz je bo w przyszlym tygodniu pojda pod mlotek :decayed:

---------- Post dopisany 30-09-2012 at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 11:44 ----------

jednak listw nie bedzie bo ..... musze szukac dalej:facepalm:

ale za to rusza projekt full czern a pomoze mi w tym plasti dip :decayed: znaczek przod i tyl juz pomalowany:decayed:

c511dfd1c51743afm.jpg

a0a5c842663c56e5m.jpg

9358727dae3a037dm.jpg

784d4676d0f71134m.jpg

aaaaa no i podziekowania dla SEVES-a za zalatwienie plasti :drinks:

Opublikowano
Pablo nie zapomnij i listwach dla mnie :naughty:

chcesz je bo w przyszlym tygodniu pojda pod mlotek :decayed:

---------- Post dopisany 30-09-2012 at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 11:44 ----------

jednak listw nie bedzie bo ..... musze szukac dalej:facepalm:

ale za to rusza projekt full czern a pomoze mi w tym plasti dip :decayed: znaczek przod i tyl juz pomalowany:decayed:

http://images35.fotosik.pl/1638/c511dfd1c51743afm.jpg

http://images48.fotosik.pl/424/a0a5c842663c56e5m.jpg

http://images38.fotosik.pl/1807/9358727dae3a037dm.jpg

http://images37.fotosik.pl/1790/784d4676d0f71134m.jpg

aaaaa no i podziekowania dla SEVES-a za zalatwienie plasti :drinks:

kolega...:kwasny:

Opublikowano
pablo_ua4

szukasz moze listew od s4??? bo bede mial na zbyciu :-)

ile za nie chcesz? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
pablo_ua4

szukasz moze listew od s4??? bo bede mial na zbyciu :-)

jasne dawaj info na PW

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

pablo_ua4

szukasz moze listew od s4??? bo bede mial na zbyciu :-)

ile za nie chcesz? :decayed:

te te bo sie chyba przejade do tego krk :decayed:

a co do malowania to kiedy kolega ma czas?? :)

Opublikowano
pablo_ua4

szukasz moze listew od s4??? bo bede mial na zbyciu :-)

jasne dawaj info na PW

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

pablo_ua4

szukasz moze listew od s4??? bo bede mial na zbyciu :-)

ile za nie chcesz? :decayed:

te te bo sie chyba przejade do tego krk :decayed:

a co do malowania to kiedy kolega ma czas?? :)

teraz to kolega tak? :kwasny: inaczej umawialiśmy się.. :wink:

Opublikowano
  • Autor

po prostu nie mialem co robic w sobote i tak wyszlo :decayed: pytam sie kiedy masz czas a nie pyskowanie jakies :decayed:

Opublikowano
po prostu nie mialem co robic w sobote i tak wyszlo :decayed: pytam sie kiedy masz czas a nie pyskowanie jakies :decayed:

hmmm no mozna cos podzialac np jutro pod wieczor :wink: ale rusz dupe na Kraków !

Opublikowano
  • Autor
po prostu nie mialem co robic w sobote i tak wyszlo :decayed: pytam sie kiedy masz czas a nie pyskowanie jakies :decayed:

hmmm no mozna cos podzialac np jutro pod wieczor :wink: ale rusz dupe na Kraków !

wieczorem to kolege na jakies dupeczki bys zaprosil a nie :decayed:

Opublikowano

Ramke tablicy rejest. tył bym zmienił :decayed: pomalowame znaczki audi :kwasny: karawanik :thumbup1:

Opublikowano
Ramke tablicy rejest. tył bym zmienił :decayed:

On bardzo lubi Borysa :decayed::grin:

Opublikowano
po prostu nie mialem co robic w sobote i tak wyszlo :decayed: pytam sie kiedy masz czas a nie pyskowanie jakies :decayed:

hmmm no mozna cos podzialac np jutro pod wieczor :wink: ale rusz dupe na Kraków !

wieczorem to kolege na jakies dupeczki bys zaprosil a nie :decayed:

taaa od razu dupeczki :grin: zrobisz dobrą robotę z wozidłem to pomyślimy:banan:

Opublikowano
Pablo nie zapomnij i listwach dla mnie :naughty:

chcesz je bo w przyszlym tygodniu pojda pod mlotek :decayed:

---------- Post dopisany 30-09-2012 at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 11:44 ----------

jednak listw nie bedzie bo ..... musze szukac dalej:facepalm:

ale za to rusza projekt full czern a pomoze mi w tym plasti dip :decayed: znaczek przod i tyl juz pomalowany:decayed:

http://images35.fotosik.pl/1638/c511dfd1c51743afm.jpg

http://images48.fotosik.pl/424/a0a5c842663c56e5m.jpg

http://images38.fotosik.pl/1807/9358727dae3a037dm.jpg

http://images37.fotosik.pl/1790/784d4676d0f71134m.jpg

aaaaa no i podziekowania dla SEVES-a za zalatwienie plasti :drinks:

nie ma problemu :wink:

fajnie to wyszło Pablo:wink: ... może też się kiedys skuszę na całość w czerń :eusathink:bo póki co znaczki podobają mi się widoczne :decayed: ale moje upodobania szybko ewoulują :grin:

Opublikowano
Ramke tablicy rejest. tył bym zmienił :decayed:

On bardzo lubi Borysa :decayed::grin:

:mysli::grin: H4mm3R-jak zawsze czujny :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Ramke tablicy rejest. tył bym zmienił :decayed: pomalowame znaczki audi :kwasny: karawanik :thumbup1:

musze reklamowac komis kuzyna :)

oj jak mam zrobic full black jak bede mial chrom na znaczkach :)

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Ramke tablicy rejest. tył bym zmienił :decayed:

On bardzo lubi Borysa :decayed::grin:

H4mm3R ty sie kiedys doigrasz zobaczysz :whip2::grin:

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

po prostu nie mialem co robic w sobote i tak wyszlo :decayed: pytam sie kiedy masz czas a nie pyskowanie jakies :decayed:

hmmm no mozna cos podzialac np jutro pod wieczor :wink: ale rusz dupe na Kraków !

wieczorem to kolege na jakies dupeczki bys zaprosil a nie :decayed:

taaa od razu dupeczki :grin: zrobisz dobrą robotę z wozidłem to pomyślimy:banan:

dupeczki to podstawa po takim czyms co przeszedlem :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

SEVES na zywo to za***iście wyglada polecam :decayed:

---------- Post dopisany 11-11-2012 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 01-10-2012 at 20:43 ----------

maly spocik z P-U-M-Ą (dzieki za prezent):wink:

244a0686fea6a850m.jpg

9317aa78ae018d43m.jpg

92698569b43d188dm.jpg

dbd0c830db8f5a9am.jpg

e89629c6aae95638m.jpg

728987c11f496f55m.jpg

8fb3d68981422c22m.jpg

ab669d5191d39167m.jpg

5e35e84d93321250m.jpg

650a5a8f7c567994m.jpg

Opublikowano

fajne furki :kox: tylko stal out

Opublikowano

ale brzydal na tej stali :whistling: taki sam jak mój :grin::grin:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.