Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wzmacniacz antenowy


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm mam pytanie jak mozna sprawdzic wzmacniacz anteneowy samemu. nr czesci 8E9 035 225M.Po otwarciu wzmacniacza nie widac zeby byly cos przypalone ani zeby cos latalo. Radio mam normalne kenwood. Moze mi ktos wytlumacz za climatroniciem mam 2 anteny do radia. Obje antenty moge podlaczyc do radia jedna antenea jest podlaczona do radia natomiasta ta druga jest wolna i ta druga ma rozgaleznik na jeszcze jedna antene nie czaje tego moze mi to ktos wytlumaczyc. dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmacniacz antenowy jest po lewej stronie bagaznika :) Co z nim dzieje ? Bledy mozesz sprawdzic w MODULE KOMFORTU :)

Co masz wyposazeniu auta ...masz webasto ,mala NAVI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmacniacz antenowy jest po lewej stronie bagaznika :) Co z nim dzieje ? Bledy mozesz sprawdzic w MODULE KOMFORTU :)

Co masz wyposazeniu auta ...masz webasto ,mala NAVI ?

nie mam navi i webasto

wmiescie stacje odbieraja ale poza miastem bardzo slabo , w niektorych czesciach miasta tez jest kiszka nie moge zlapac radiazet, rmffm lapie tylke stacje miastowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego keenwooda masz podpietego po ktoras z wtyczek antenowych za nim ?

tak podpieta jest,do pewnego czasu wszytsko dzialalo bez zarzutu od pewnego czasu sie tak popsulo i nie wiem od czego obojetnie ktora wtyczka jest podpieta to radio odbiera tak samo,slaby sygnal jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wzmak kneknal :( musisz dla pewnosci sprawdzic bledy w Komforcie

sprawdzalem modul komfortu nie ma zadnych bledow, wiec nie wiem o co chodzi ze to nie dziala ma kots jakis pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi panowie co to może być, jak po odłączeniu wzmacniacza lepiej radio chodzi jak ze wzmacniaczem?

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W limuzynie (sedanie ) masz go na tylnej szybie :) dotykajc moze lapie mocniejszy sygnal . Gdzies jest temat o tym chyba w Warsztacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macałem, dociskałem, uderzałem...ale i tak najlepiej radio odbierało jak odłączyłem wzmacniacz :mysli:

Chyba czeka mnie zakup nowego wzmaka:(

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wzmak padł :wallbash: jakieś g...o tam włożyli :disgust: w miejscach gdzie tracę zasięg słucham muzyki z płyty a nowego wzmaka nie kupuję bo z ceną przesadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupic wzmacniacz chyba z A6 . Ja kupiłem taki bo tanszy połowę i działa tak jak poprzedni .

Mozna z A6 podlaczyc :mysli: a co z bledami ? sa jakies w Komforcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem uzywany wzmacniacz i jest tak samo jak umnie na starym, jest jeszcze jakias inna opcja ? Zeby odbierac radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi właśnie dlatego ja się wstrzymuje z zakupem wzmaka. Musze posprawdzać go miernikiem a jak nic nieznajde to trzeba będzie do jakiegoś magiga od car audio skoczyć może on coś wynajdzie. Najlepszym rozwiązaniem byłoby mieć wzmaka na podmianke...

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...