Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zmieniarka w A4 B5 Avant


audiczka2104

Rekomendowane odpowiedzi

taka bedzie pasowac

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-zmieniarka-6cd-i1838310842.html

albo emulator zmieniarki na SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie powinna być zamontowana ta zmieniarka? Gdzieś w bagażniku? Jeszcze jedno pytanie, co to jest ten "emulator zmieniarki na SD"?

w bagażniku w schowku po lewej stronie jak stoisz do otwartego bagaja, jesłi nie miałes zmieniarki potrzebny bedzie ci stelaż i kabel podłaczeniowy

Emulator zmieniarki to cos takiego

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-a2-a3-a4-a6-a8-tt-xcarlink-i1882493331.html

Dawno na to nie patrzyłem, ale widze dodali dwie rzeczy, diode LED i przełącznik miedzy dwiema zmieniarkami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie kabla do zmieniarki. Czy były one montowane w każdym aucie nawet mimo nie montowania zmieniarki? A jeśli u mnie niema takiego kabla to czy uda się taki kupić? Jaki to powinien być? Trzeba go podłączyć bezpośrednio od radia czy może w subooferze jest jakieś wejście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnośnie kabla do zmieniarki. Czy były one montowane w każdym aucie nawet mimo nie montowania zmieniarki? A jeśli u mnie niema takiego kabla to czy uda się taki kupić? Jaki to powinien być? Trzeba go podłączyć bezpośrednio od radia czy może w subooferze jest jakieś wejście?

Ja miałem radio Beta i nie miałem zmieniarki ani suba. Wymieniłem na concerta. Dokupiłem zmieniarkę, stelaż, suba, ori wiązkę do suba i kabel do zmieniarki. W oryginale jeśli tego nie miałeś to kabla na pewno też nie masz. W ori wiązce jest wpleciony kabel do zmieniarki ale kolega od którego odkupowałem kabel zmieniarki sobie zostawił więc musiałem dokupić. Za coś około 70zł kupiłem na allegro. Kabel od zmieniarki wpinasz do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...