[ALL B5] kłopot z radiem chorus

jacek_i_lublin

czy moze ktos mi pomóc, mam nastepujacy problem- kupiłem audi bez radia, wiec postanowiłem dokupic orginalnego chorusa 1 i zaczoł sie problem po zamontowaniu radia i wpisaniu kodu wszystko jest ok tylko nic nie słychac jakby głosniki były nie podłaczone sprawdzałem sa dobrze podłaczone i radio nie trzyma paamieci po kazdym zgaszeniu silnika musze wpisywac kod ale stacje radiowe sa ustawione juz nie wiem czy to wina wadliwego radia czy moze ustawien moze innej kostki prosze o pomoc :mysli:

A sprawdzałeś czy masz ciągłość między kostką a głośnikiem? Ogólnie kostki jakie powinny być to przynajmniej 2x ISO (zasilanie i przednie głośniki), oraz mini ISO na tylne głośniki + ew kostka zmieniarki.

Co do radia to wygląda tak jakbyś nie miał podpiętego stałego +12 tylko samo po stacyjce (powinny być podpięte oba), ponieważ objaw jak najbardziej słuszny, radio nawet jak odepniesz zasilanie będzie pamiętało stacje i ustawienia, ale będzie się domagało kodu.