Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Przeładowany ajm


cycu-x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników naszej marki, wiem, że temat był nie raz poruszany ale recepty wzięte z innych postów nie pomogły, mianowicie w lipcu zaczeło mi rozsadzać węże interkulera po podłączeniu vag pokazało błąd przeładowania silnika, wymieniłem ten zaworek co jest przy wentylatorze dalej to samo następnie taki sam zaworek pod zbiorniczkiem wyrównawczym i wszystkie wężyki podciśnień nic nie pomogło. udałem się do serwisu skody i stwierdzono wadliwą turbinę, po wykręceniu i wyczyszczeniu ( chociaż była jak nowa) nic nie pomogło. Ostatnim czasem wyczytałem że został jeszcze czujnik doładowania który też wymieniłem, UWAGA pomogło na 700 km i teraz wpada w tryb awaryjny przy 140km i auto jest słabsze ogólnie takie sam objaw jak na początku tylko że węże są całe, proszę o fachową poradę co jeszcze mam zrobić. chcę dodać że wszystkie części były przekładane ze sprawnego auta, oraz są dalej sprawne ( sprawdzone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak już pewnie wiesz zrobić komplet logów i wrzucić do odpowiedniego działu.Następnie katalizator masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czujnik ciśnienie doładowania z jaką literkę zamontowałeś?? 51B czy 51C? Zrób logi..[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 19:43_________________________________________________a vag com 3.11 nie chodzi Tobie na kompie?

Po takim przebiegu kata bym wywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem taki sam jak był a ja zrobiłem na starym 200 tys to zdaje mi sie ze dobry był,[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 19:45_________________________________________________no niestety nie widzi mi kabla nawet po instalacji sterowników mam windowsa 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi sztanga? Pracuje w całym zakresie? Dźwigienka która obraca pierścień w zmiennej geometrii dobija do zderzaka? Jeśli sztanga chodzi dobrze a dźwigienka nie dobija do zderzaka to założyli Ci odwrotnie pierścień sterujący w zmiennej geometrii bo w Twojej turbinie jest asymetryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbinka chodzi jak trzeba i sztanga tez tez nawet przed czyszczeniem, a kabelek mam ale muszę postawić nowy system bo na win 7 nic nie chce działać mam tylko polski vag 4.9 i mam błąd przekroczona górna granica doładowania, silnik prze przeładowany, a niestety nie mogę zrobić logów tym badziewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze masz pewnie win 7 64 zmien se na 32 sciagnij se VAG 3112 zrob logi wklej , prawdopodobnie niepotrzebnie kase wladowales ale to twoj samochod ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...