Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AWT] Landi renzo problemy. przełącza na benzyne


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. Mam problem z instalacja landi renzo omegas a mianowicie podczas jazdy przełącza na benzyne. Wymieniłem czujnik cisnienia oraz filtry a na kompie pokazuje niskie cisnienie gazu

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Problemy zaczęły się nagle czy stopniowo? Ile kilometrów masz zrobione na tej instalacji?

Miałem w tamtym roku podobnie jak gwałtownie spadły temperatury powietrza - pęd powietrza z wiskozy schładzał filterek powietrza (zamontowany był tuż przy wiskozie) i instalacja przełączała się na benzynę. Ociepliłem filterek za pomocą otuliny do rur i problem ustąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami wystarczy ze tylko rusze i już sie przełączy,jak mu butowałem to nic sie nie działo a przycisłem mu do odciecia. na instalacji zrobione mam 65000. wczoraj sprawdziłem dosłownie wszystko łącznie z kablami i nic. jużmam powyżej uszu to instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w landi jest coś takiego, ale u mnie przy takich samych objawach padł map sensor.

Bardziej sensor ciśnienia, w landi map jest osobno. Podłączałeś się wogóle do instalacji? Ten sterownik posiada dość rozbudowaną samodiagnoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez niedawno kupile passata z silnikiem awt i szalu na gazie nie bylo bo w tym kraju to ciezko znalesc kogos kto to dobrze ustawi bo liczy sie przerób w zakładzie a nie jakosc.Posiadam instalke zawoli sterowanie minisec.Miałem za slaby reduktor bo do 150 km zmienilem na wiekszy i tez jak czasami przybutuje to przełaczy sie na benzyne bo za wysokie cisnienie reduktora a sruba juz go nie zmiejsze wiec musze go rozebrac i skrucic sprezyny bo na wolnych obr jest 1 ,6 bara a powinno byc kolo 1,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...