Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Tarcze wentylowane zamiast zwykłych


tomiqu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w mejsce seryjnych niewentylowanych tarcz można zamontować bez żadnego problemu tarcze wentylowane? Pytam bo obcenie mam seryjne tarcze niewentylowane, a chciałbym wentylowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tylko musisz mieć osłony pod tarcze, zaciski Ate, jarzma (pod tarcze 288 lub 312-trudniej dostępne), klocki i tarcze (w zależności od chęci i jarzm 288mm lub 312mm) Jeśli natomiast chcesz tylko w Lukasie zamienić z tarcz 280mm niewentylowanych na 280mm wentylowane to zapytaj kolegi devastation czy jakoś tak się pisze to pewnie pomoże.[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 13:03_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122477.0;highlight=zmiana+tarcz+niewentylowanych+na+wentylowane

Tu jeszcze znalazłem taki temat więc chyba bez tej zmiany jak pisałem wyżej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Ale myślałem, że mniej będzie z taką przekładką problemów. Na razie jednak zostanę przy seryjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów nie ma żadnych. Najlepiej taką wymianę zrobić jak kończą Ci się tarcze i klocki. Dokupujesz jarzma i zaciski (288mm dużo taniej-około 100-150zł)(312mm-około 350-400zł) tarcze (200-350zł) i klocki (150-250zł) w zależności od wymagań ale podałem ceny dobrych zamienników, bo oczywiście idzie kupić taniej i to wszystko. Żadnej filozofii :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego jest 2 godziny roboty jak wszystko da sie poodkrecac

potrzebujesz jeszcze dwa miedziane krotkie przewody hamulcowe

no chyba ze beda w zestawie z zaciskami

warto jest przykrecic tez tarcze do jarzma aby nie bylo problemow podczas zmiany kola

jak bedziesz chcial wiedziec cos wiecej to nr masz ponizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226855.0

Kolega ma cały zestaw za 140zł. Jak na początek może być :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...