Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Nie odpala po otwarciu drzwi przez inny kluczyk. PILNE


zombek7

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Witam, kumpel włożył do drzwi kluczyk od audi 80 i otworzył mój samochód :kwasny: włączył się alarm (który zakładałem sam) wsadził kluczyk do stacyjki ale nie przekręcił bo się nie dało. Ja teraz swoim kluczykiem nie mogę odpalić auta za pierwszym razem załapał na chwile zgasł i teraz już amen, normalnie immobilizer (kontrolka) gaśnie a samochód można chechłać i nie odpala... co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w b5, ale w b6 jak sie rozkoduje imobilajzer czy pilot to trzeba go przytrzymac przekreconego w drzwiach i w stacyjce. sprobuj. moze sie jeszcze ktoś wypowie. sorry za poskie znaki ale pisze z ps3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to kontrolka od immo by migała czy coś a tu normalnie gaśnie tak jak zawsze ;/ w książce pisze że zabezpieczenie przed kradzieżą uaktywnia się dopiero po przekręceniu zapłonu a mój kolega nie przekręcił zapłonu bo kluczyk do stacyjki dało się włożyć ale nie dało się przekręcić. Alarm podpinałem, ale tylko jako zdalną centralkę, żadnych zabezpieczeń od pompki nie podłączałem ani nic, tylko sam centralny zamek bo głównie po to kupiłem ten alarm. może dziwny zbieg okoliczności i pompka już ledwo żyje? Vaga podłączałem żadnych błędów przy immo niema;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Na pewno pompa od centralki nie ma nic wspólnego z "niegadaniem motoru" :gwizdanie:. Według mnie problem tkwi w immo. Wydaje mi się, że podczas wkładania kluczyka od 80-tki do stacyjki immo zczytało błedny kod z pestki kluczyka czy coś w tym rodzaju :decayed: i się zblokowało na amen. Immo odczytało to jako próba kradzieży. Spróbuj zaprogramować jeszcze raz immo Vagiem. Gdzieś na forum widziałem instrukcję. :szukaj:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze to jest to ze poprostu otworzyl auto innym kluczykiem :D widzialem taka akcje z a3 ale myslalem, ze to moze jakis fake :D a to jednak zdarza sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...