Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Poważny problem


smoku36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedwczoraj jak zaszedłem do garażu to nie mogłem odpalić mego samochodu ponieważ padł akumulator. Naładował i wszystko było ok. A teraz jak gaszę samochód i sobie wysiadam to włącza się jakiś silniczek który pracuję po cichu i normalnie lecą spaliny z tłumika(nie wiem do końca czy to spaliny czy ciepłe powietrze). I zawsze jak wstaje z rana to mam rozładowany akumulator( chyba przez to że pracuję ten silniczek) a może ten silniczek ma podtrzymać akumulator żeby sie nie rozładował? A wina leży gdzie indziej? Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do elektryka niech zmierzy pobór prądu na zgaszonym silniku, podepnij sie pod kompa, moze akurat pokaze jakiś błąd z tym zwiazany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co włącza się ten silniczek? Bo do puki on się nie zaczął włączać to problemów nie było.

A jaki silniczek i gdzie go dokladnie slychac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm podepnę się bo u mnie zbliżony problem jest.

Wczoraj padł aku. tzn rano brak prądu. Szybka akcja z kablami i odpalone. Cały dzień jeździł palił myślę jakaś chwilowa przypadłość.

Dzisiaj rano dalej brak prądu. Zmierzony aku wykazuje pobór prądu na około 0.9A.

Później jak jechałem zauważyłem że nie działa wskaźnik od temp płynu.

I teraz pytanie.Czy jest możliwe że zwarty czujnik powoduje pobór prądu i rozładowanie aku przez noc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...