Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Woda cieknie ?


PeterA4B6

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis wracajac z marketu jak zaparkowalem, zauwazylem ze skas mi chyba woda wycieka... za mna slad wody byl... patrzac na linie wyglada jakby od strony kierowcy cieklo... tylko co ? Macie jakis pomysl co to moze byc ? Moze odplyw sie zapchal jakis i sie kumuluje woda a pozniej puszcza to ? Bo ciecz wyglada jak woda... tzn bez zapachu jest i przezroczysta... moze sprawdzic czy czegos nie ubywa ? Bo troszke mnie to zaniepokoilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wracajac z marketu jak zaparkowalem, zauwazylem ze skas mi chyba woda wycieka... za mna slad wody byl... patrzac na linie wyglada jakby od strony kierowcy cieklo... tylko co ? Macie jakis pomysl co to moze byc ? Moze odplyw sie zapchal jakis i sie kumuluje woda a pozniej puszcza to ? Bo ciecz wyglada jak woda... tzn bez zapachu jest i przezroczysta... moze sprawdzic czy czegos nie ubywa ? Bo troszke mnie to zaniepokoilo

Oczywiście, że trzeba sprawdzić czy czegoś nie ubywa, szczególnie płyn od chłodnicy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli nic nie ubywa ? To co w takim razie ?

W pierwszej kolejności sprawdz płyny w aucie bo opcja z odpływami dla mnie jest nierealna chociaż możliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdze, bo dzis juz ciemno :) Ale watpie by to byl plyn chlodniczy.... kurcze brak mi pomyslow juz.

Jeśli to nie był płyn chłodniczy, ani płyn hamulcowy to plama pod Twoim samochodem nie była Twoja tzn. z Twojego samochodu, no chyba, że historia z zatkanymi odpływami się sprawdzi.

Myślę jednak, że gdybyś miał znaczny ubytek płynów to jakaś kontrolka by Ci się zaświeciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale klima to by byla racej po stronie pasazera ? Klimy nawet nie uzywalem , bo tylko do sklepu jechalem na duze zakupy i do spowrotem[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 19:54_________________________________________________Dzis sprawdzilem wszystkie plyny i wszystko jest tak jak powinno byc... wiec coz to moze byc ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to albo motyw z zablokowanym odpływem, który się nagle odblokował wchodzi w grę albo ta plama to była tylko Twoja wyobraznia :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 są 2 jeden jest pod akumulatorem (trzeba go wyjąć razem z podstawą) a drugi w okolicach serwa, w B6 pewnie podobnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 są 2 jeden jest pod akumulatorem (trzeba go wyjąć razem z podstawą) a drugi w okolicach serwa, w B6 pewnie podobnie :good:

Wystarczy wyjąć sam akumulator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 są 2 jeden jest pod akumulatorem (trzeba go wyjąć razem z podstawą) a drugi w okolicach serwa, w B6 pewnie podobnie :good:

Wystarczy wyjąć sam akumulator :)

Pewnie tak, ale co to za problem wyjąć też podstawę? Masz wtedy lepszy dostęp żeby pozbyć się syfu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B5 nad lewym nadkolem (od kierwocy) jest zbiornik płyny do spryskiwaczy, mógł Ci się rozszczelnić. Jeśłi chodzi o parujące szyby to zatkane odpływy mogą mieć na to wpływ, kiedy wymieniałeś filtr kabinowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...