Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Woda cieknie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis wracajac z marketu jak zaparkowalem, zauwazylem ze skas mi chyba woda wycieka... za mna slad wody byl... patrzac na linie wyglada jakby od strony kierowcy cieklo... tylko co ? Macie jakis pomysl co to moze byc ? Moze odplyw sie zapchal jakis i sie kumuluje woda a pozniej puszcza to ? Bo ciecz wyglada jak woda... tzn bez zapachu jest i przezroczysta... moze sprawdzic czy czegos nie ubywa ? Bo troszke mnie to zaniepokoilo

Opublikowano

Dzis wracajac z marketu jak zaparkowalem, zauwazylem ze skas mi chyba woda wycieka... za mna slad wody byl... patrzac na linie wyglada jakby od strony kierowcy cieklo... tylko co ? Macie jakis pomysl co to moze byc ? Moze odplyw sie zapchal jakis i sie kumuluje woda a pozniej puszcza to ? Bo ciecz wyglada jak woda... tzn bez zapachu jest i przezroczysta... moze sprawdzic czy czegos nie ubywa ? Bo troszke mnie to zaniepokoilo

Oczywiście, że trzeba sprawdzić czy czegoś nie ubywa, szczególnie płyn od chłodnicy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A jesli nic nie ubywa ? To co w takim razie ?

Opublikowano

A jesli nic nie ubywa ? To co w takim razie ?

W pierwszej kolejności sprawdz płyny w aucie bo opcja z odpływami dla mnie jest nierealna chociaż możliwa.

Opublikowano

Sprawdz w podszybiu czy nie stoi tam woda ( wilgoc ) :) albo ze zbiorniczka spryskow wezyk strzelil :(

Opublikowano
  • Autor

Plunu do spryskiwaczy nalalem tydzien temu i jest , wiec to raczej nie spryskiwacze. Olej to napewno tez nie jest , bo by to nie zniknelo i bylo oleiste, a to jest jakby woda, szybko wyparowalo, bo plyn hamulcowy raczej by byl inny.

Opublikowano

A płyn chłodniczy sprawdziłeś? Ubyło coś? Bo jak piszesz sporo wyciekło.

Opublikowano
  • Autor

Jutro sprawdze, bo dzis juz ciemno :) Ale watpie by to byl plyn chlodniczy.... kurcze brak mi pomyslow juz.

Opublikowano

Jutro sprawdze, bo dzis juz ciemno :) Ale watpie by to byl plyn chlodniczy.... kurcze brak mi pomyslow juz.

Jeśli to nie był płyn chłodniczy, ani płyn hamulcowy to plama pod Twoim samochodem nie była Twoja tzn. z Twojego samochodu, no chyba, że historia z zatkanymi odpływami się sprawdzi.

Myślę jednak, że gdybyś miał znaczny ubytek płynów to jakaś kontrolka by Ci się zaświeciła.

Opublikowano
  • Autor

Ale wygladalo to jakby to do mojego auta prowadzilo :)

Opublikowano

Czasami klima się skrapla ale to raczej w upalne dni :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ale klima to by byla racej po stronie pasazera ? Klimy nawet nie uzywalem , bo tylko do sklepu jechalem na duze zakupy i do spowrotem[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 19:54_________________________________________________Dzis sprawdzilem wszystkie plyny i wszystko jest tak jak powinno byc... wiec coz to moze byc ? :)

Opublikowano

Hmm to albo motyw z zablokowanym odpływem, który się nagle odblokował wchodzi w grę albo ta plama to była tylko Twoja wyobraznia :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie sa te odplywy wody ?> Jak sie do nich dostac ?

Opublikowano

W B5 są 2 jeden jest pod akumulatorem (trzeba go wyjąć razem z podstawą) a drugi w okolicach serwa, w B6 pewnie podobnie :good:

Opublikowano

W B5 są 2 jeden jest pod akumulatorem (trzeba go wyjąć razem z podstawą) a drugi w okolicach serwa, w B6 pewnie podobnie :good:

Wystarczy wyjąć sam akumulator :)

Opublikowano

W B5 są 2 jeden jest pod akumulatorem (trzeba go wyjąć razem z podstawą) a drugi w okolicach serwa, w B6 pewnie podobnie :good:

Wystarczy wyjąć sam akumulator :)

Pewnie tak, ale co to za problem wyjąć też podstawę? Masz wtedy lepszy dostęp żeby pozbyć się syfu :good:

Opublikowano
  • Autor

Wyczailem, ze kapie mi z przedniego nadkola.... wiec macie pomysl jakis ? Ah i dzis jak jechalem to parowaly troszke szybki, dopiero po chwili jak z klima jechalem to przestaly , czy to objaw tego zapchanego otworu ?>

Opublikowano

W B5 nad lewym nadkolem (od kierwocy) jest zbiornik płyny do spryskiwaczy, mógł Ci się rozszczelnić. Jeśłi chodzi o parujące szyby to zatkane odpływy mogą mieć na to wpływ, kiedy wymieniałeś filtr kabinowy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.