Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Czy Wy w tych kostkach macie prąd ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Załączę wam zdjęcia i mam prośbę, sprawdźcie u was w samochodach czy macie prąd w tych kostkach pod fotelem pasażera/przód. ja mam tylko w dwóch: nr. 4 i 5

6295667747_b4114177e5_z.jpg

IMG_1156 by Furtek, on Flickr

Reszta bez prądu, mam problem gdyż wyświetla mi się ciągle błąd airbaga, a obeszłem czujnik i powinno być ok. A komp ciągle mi mówi że mam otwarty obieg, więc chce się dowiedzieć czy powinienem mieć prąd w tych kostkach. Bezpieczniki są ok. Pozdrawiam

Opublikowano

ta czerwona kostka to podświetlenie po fotelem :naughty:

od poduchy masz żółtą , psiknij tam wd może cuś nie ma styku :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ale nawet do kostki nie dochodzi napięcie. zupełnie nic.

PS. skoro czerwona kostka to lampka, to dlaczego obie mają prąd ?

Opublikowano

masz podświetlenie fotela ( pali się lampka ) jak masz a się nie pali to może być przejście przez żarówkę i będzie wtedy w 2 przewodach.

miałeś jakiegoś dzwona ze air bag się zapalił?

sprawdź jeszcze pasy bo na pasach możesz mieć przerwę

Opublikowano
  • Autor

Żadnych dzwonów jak i żadnych ingerencji w fotel, od tak chyba...

Sorka ale co dokładanie rozumiesz przez tą przerwę na pasach ? jakich ? gdzie ?

Pozdrawiam i dziękuje

Opublikowano

taka sama zółta wtyczka jest przy każdym pasie bezpieczeństwa( napinacz pirotechniczny) kasowałeś tego airbaga bo jeśli juz to naprawiłeś to i tak nie zgaśnie samo, trzeba do kompa podłączyć i skasować błąd

Opublikowano
  • Autor

tak, obeszłem tą żółtą wtyczkę, skasowałem błąd i nadal ten sam wyskakuje dosłownie po sekundzie.

Prąd zupełnie tam nie dochodzi

Pozdro

Opublikowano

jak to obeszłeś? ( sprawdziłeś połączenie tak?)

Opublikowano
  • Autor

wyciągnąłem ją z obiegu

Opublikowano

wstawiłeś opornik w to miejsce?

Opublikowano
  • Autor

eeee no nie.... :no: a powinienem ?

Jakże mi przykro ale idę spać... Dobranoc.

Wyjeżdżam i neta nie będę miał do następnego piątku, wówczas to odświeżę temat

Pozdrawiam[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 00:20_________________________________________________Hejka !

Eeeee.... Problem znikł ? Otóż nie... okazało się że problem wcale nie leży w poduszce bocznej (czyli czujnik pod siedzeniem ) tylko w przedniej poduszce pasażera...

( ta za schowkiem ) .

Błąd z jakim się borykam to

01739 - Crash Sensor for Front Airbag; Pass. Side (G284)

011 - Open Circuit - MIL ON

Freeze Frame

Fault Status: 11101011

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 1

Time Indication: 0

Pytanie brzmi... czy to ten sensor mi padł ? Czy to w ogóle sensor ?

6315689245_a5d8fedcfe_z.jpg

IMG_1172 by Furtek, on Flickr

Jeśli tak czy mogę go obejść ? znaczy wyjąć go z obiegu... ? Jeśli nie to czy mogę taki zakupić gdzieś ?

Na kostce pisze numer : " 4E0 973 205 A "

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź miłośnicy Audi[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 21:48_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wszystko naprawione !

Polewka na całego... Przez cały ten czas wtyczka była poluzowana przy sensorze ! I tyle !

Dziękuję za uwagę :hi:

Temat można zamknąć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.