Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Po odpaleniu kopci na niebiesko przez 15sekund


Gość Damian A4

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne bo ja ma to samo tyle że ja wiem po czym. Było w serpniu oberwanie chmury w radomsku tak że woda płynęła po drogach warstwą 3 cm, ja niestety byłem w dołku i mi zalało nieco autko silnik zgasł,

Jak woda opadła to wylałem wodę z filtra i dolotów i po małych kombinacjach odpaliła i wróciłem do domu, rozkręcanie suszenie i wszystko wróciło do normy oprócz jednego. Jak rano odpalam silnik to zawsze podymia na niebiesko.

Sprawdziłem świece, dobre, sprawdziłem rozrząd okej, zmierzyłem kompresję normalna (były różnice niewielkie pomiędzy tłokami ale nie to żeby jakaś wielka, w końcu już ma ponad 200 tys za sobą)

Jak przestaje dymić chodzi równo, ogrzewanie w normie, chłodzenie tym bardziej, moc i osiągi jak wcześniej tylko to dymienie.

Moja diagnoza to podgięte korbowody ale nie ma sensu rozkręcać więc tak jeżdżę aż może się rozpadnie to AVF sobie zapodam ale puki co śmiga i wcale nie chce się popsuć.

Co u Ciebie jest to nie wiem, opisałem swój przypadek a Ty sprawdź i sam wyciągnij wnioski.

ps. żeby sprawdzić prostość korbowodów trzeba zdjąć głowicę a to już koszty.

Raczej trzeba zdjąć miske zeby wyjąć korbowody t tłoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz teraz co :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 13:16_________________________________________________ja mam auto na warsztacie teraz to zadzwonię i poproszę by "rzucili okiem" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te węże mam new ,a wtrysk sterujący jak sprawdzić bez wypinania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to troszkę rozbierania będzie :disgust: i do tego znaleźć wtrysk (dobry) na podmianę :confused4::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...